Fot. Alfa Romeo Racing Orlen


Alfa Romeo w walentynkowym malowaniu podczas dnia filmowego

Autor: | 14 lutego 2020

Alfa Romeo Racing Orlen ma za sobą dzień filmowy na torze Fiorano. Samochód szwajcarskiego zespołu został pokryty wyjątkowym malowaniem i wielkim sercem na pokrywie silnika z okazji Walentynek. 

Dzień filmowy zespołu Alfa Romeo Racing Orlen miał miejsce we Włoszech, na testowym obiekcie Ferrari – Pista di Fiorano. Model C39 został pomalowany w wyjątkowe, szare barwy z okazji Walentynek, a na karoserii bolidu znalazło się wielkie serce. Na samochodzie nie zabrakło logotypów Orlenu i innych sponsorów stajni z Hinwil.

Kimi Raikkonen pojawił się za kierownicą w specjalnym, czarnym kombinezonie. Obecny we Fiorano był także Robert Kubica, rezerwowy kierowca Alfy Romeo w nadchodzącym sezonie.

W ubiegłym roku szwajcarska ekipa zorganizowała podobne wydarzenie otwierające sezon. Samochód zespołu z Hinwil był pokryty malowaniem z okazji dnia zakochanych, a nową maszynę – podobnie jak teraz – przetestował Raikkonen.

Właściwa kolorystyka samochodu Alfy Romeo przeznaczonego na nadchodzący sezon F1 zostanie zaprezentowana w dniu rozpoczęcia zimowych testów, czyli 19. lutego, kwadrans po ósmej w alei serwisowej toru w Barcelonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *