BBC nie na cały sezon

Autor: | 7 marca 2015

Stacja telewizyjna BBC po raz kolejny nie przeprowadzi relacji na żywo z wyścigu o Grand Prix Australii, który odbędzie się już za 8 dni.

n

Nadawca publiczny BBC pokaże transmisję na żywo z 10. Grand Prix w sezonie 2015, ale zapewnia relację tekstową oraz radiową z całego cyklu sezonu. Podczas każdej eliminacji, treningów, sesji kwalifikacyjnych i wyścigów będą przygotowane materiały dla kibiców w Radio BBC, oraz na sportowych kanałach tej sieci telewizyjnej, jak i na stronie internetowej BBC Sport.

n

Na żywo transmisja telewizyjna rozpocznie się dopiero od drugiego wyścigu o Grand Prix Malezji, 29 Marca. Do najciekawszych wyścigów, które będziemy mogli zobaczyć w brytyjskiej stacji telewizyjnej należą: Grand Prix Kanady, Wielkiej Brytanii i kończący sezon wyścig w Abu Dhabi.

n

Zespół BBC po raz kolejny składa się z fantastycznej ekipy. Komentator Ben Edwards, prezenter Suzi Perry, główny analityk Eddie Jordan i ekspert a także były kierowca Formuły 1 – David Coulthard. Ciekawe wieści z Paddocku zapewni: Lee McKenzie, Tom Clarkson oraz Allan McNish.

n

W dalszym ciągu nie mamy informacji czy którakolwiek z polskich stacji telewizyjnych uzyska prawa transmisyjne do emitowania nadchodzącego sezonu. Pozostaje nam wierzyć, że telewizja Polsat po raz kolejny nas zaskoczy i będziemy mogli na żywo oglądać cały cykl sezonu 2015.

n

Harmonogram transmisji na żywo dla BBC Sport:

n

29 marca – GP Malezji;

n

19 kwietnia – GP Bahrajnu;

n

7 czerwca – GP Kanady;

n

05 lipca – GP Wielkiej Brytanii;

n

26 lipca – GP Węgier;

n

23 sierpnia – GP Belgii;

n

27 września – GP Japonii;

n

11 października – GP Rosji;

n

15 listopada – GP Brazylii;

n

29 listopada – GP Abu Dhabi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *