F1 2015 – pierwsze wrażenia z gry + relacja video z pokazu

Autor: | 10 lipca 2015

F1_2015_announce_screen_48 lipca 2015 roku w Warszawie odbył się przedpremierowy pokaz gry F1 2015 od firmy Codemasters, w którym wzięli udział dziennikarze. Na spotkanie zaproszony został gość specjalny, finalista GT Academy 2014 Kamil Franczak, który opowiedział o początkach swojej wyścigowej kariery oraz przekazał wiele cennych rad.

n

n

Na samym początku zaproszony gość przedstawił abecadło każdego kierowcy wyścigowego. Opowiedział jak prawidłowo wchodzić w zakręty, jak zachowuje się bolid w czasie przyspieszania i hamowania, itd. Wspomniał również jak ważną rzeczą jest koncentracja i przede wszystkim patrzenie wokół siebie w czasie jazdy. Kamil radzi wszystkim graczom, aby nie skupiać się tylko nad tym co jest przed nami, ale również spoglądać w lusterka, aby wiedzieć co się dzieje wokół nas. Ponadto przedstawił trzy techniki hamowania, dzięki którym nie jesteśmy nie tylko szybsi na torze, ale również bezpieczniejsi na publicznych drogach, bo to było również istotą tego dzisiejszego spotkania.

n

W drugiej części odbył się wyczekiwany przez wszystkich pokaz najnowszej gry F1 2015. Czym różni się ona od poprzedniej? Przede wszystkim jest spory przeskok pomiędzy produkcjami, co zresztą mówi każda osoba grająca w najnowszą grę. Nie chodzi tutaj tylko o grafikę, ale również o sam model jazdy. Jest on bardziej realistyczny. Kamil twierdzi, że można go porównywać do gry Gran Turismo 6 a nawet pokusić się o stwierdzenie, że to lepsza gra symulacyjna.

n

Uważam, że jest to jak dotychczas najlepsza gra F1 od Codemasters pod względem zarówno grafiki jak i symulacji. Jako gracz polecam tą grę każdemu fanowi symulacji oraz przede wszystkim F1.

nn

n

Na szczegółową relację z gry F1 2015 zapraszamy już w przyszłym tygodniu. Zachęcamy również do skorzystania z naszych kodów rabatowych, dzięki czemu kupicie najnowszą produkcję od Codemasters nawet o 25% taniej! Kody dostępne są po kliknięciu w ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *