Force India z nowym partnerem i malowaniem na sezon 2017

Autor: | 14 marca 2017

Force India znalazło nowego sponsora, a także zmieniło malowanie na sezon 2017. Nowym partnerem została marka BWT.

VJM10 od teraz będzie pomalowane na różowo. Ten kolor będzie także dominował na malowaniach kasków Sergio Pereza i Estebana Ocona.

Współpraca między stajnią z Silverstone a jej nowym sponsorem ma mieć charakter długoterminowy. BWT jest europejskim liderem w technologii uzdatniania wody. Austriacka firma chce się rozwijać marketingowo, stąd jej zaangażowanie w F1. Z podpisania nowej umowy w szczególności zadowolony jest szef Sahara Force India.

– Przybycie BWT do Formuły 1 jest ogromną nowością i stanowi jedną z najważniejszych spółek w naszej dziesięcioletniej historii. To znak, jak daleko zaszliśmy w zespole z naszymi dobrymi wynikami. Co uzupełnia naszą solidną wydajność handlową w czasie zimy. Do roku 2017 nasze samochody wnosiły do sportu niezapomniany nowy schemat kolorów z eleganckim matowym wykończeniem. Obecna zmiana koloru naszych bolidów jest oznaką siły tego nowego partnerstwa i prawdziwej woli uznania dla BWT, kiedy oni zaczynają swój związek z takim sportem, jak Formuła 1 – powiedział Vijay Mallya.

Fot. Sahara Force India / Twitter