Foresight & Vision nowym partnerem Force India

Autor: | 7 lutego 2017

Sahara Force India przywitała nowego partnera, Foresight & Vision. Celem współpracy będzie wprowadzenie marki Eye Respect i LDNR do Formuły 1. Okulary przeciwsłoneczne będą noszone w trakcie weekendu wyścigowego przez kierowców i członków zespołu.

Eye Respect i LDNR łączą w sobie modę i praktyczność. Ręcznie wykonane okulary są dziełem czołowych projektantów, dzięki czemu zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Loga LDNR pojawią się na nowym bolidzie VJM10 oraz na kombinezonach wyścigowych.

Obie strony są bardzo zadowolone z podjęcia decyzji o współpracy. Zarówno szef stajni z Silverstone, jak i dyrektor kreatywny Foresight & Vision wierzą w sukces swoich przedsięwzięć.

– Jestem bardzo podekscytowany, aby rozpocząć naszą współpracę z Foresight & Vision. Formuła 1 jest jednym z najbardziej efektownych i  globalnych sportów. To także świetna okazja dla marek mody. Eye Respect i LDNR stworzyły wspaniałą gamę okularów i okularów przeciwsłonecznych, które łączą w sobie kolor, styl i elegancję. Idealny dodatek do padoku Formuły 1 – powiedział Vijay Mallya.

– Praca z Sahara Force India jest idealnym rozwiązaniem dla naszej marki. Dzielimy się swoją walecznością i zawsze staramy się uderzać wyżej, jak robimy to przy rozwijaniu naszych marek okularów. Formuła 1 to środowisko, które daje nam wyjątkową okazję, aby powiedzieć światu o naszych produktach. Jestem naprawdę zachwycony na myśl o rozpoczęciu współpracy z Sahara Force India – powiedział Jonathan van Blerk.