Kvyat: Zmieniliśmy nasze podejście

Autor: | 1 września 2015

Fot. Getty Images / Red Bull Racing FB

Fot. Getty Images / Red Bull Racing FB

n

Rosjanin uważa, że jeszcze podczas tegorocznego sezonu, Red Bull może stać się bardziej konkurencyjny.

n

Po ukończeniu sezonu 2014 na drugim miejscu w klasyfikacji konstruktorów z trzema zwycięstwami, wyniki Red Bulla nieco spadły, bo jak się okazuje silnik Renault sprawia największy kłopot. Zespół uważa również, że zmiany przepisów mających bezpośrednie działanie na nos samochodu wpłynęły negatywnie na aerodynamikę, jednak Kvyat wierzy, że ekipa z Milton Keynes miewała gorsze sytuacje.

nn

n

– Oczywiście mieliśmy problemy na początku sezonu. Wiemy skąd one pochodzą przez co zmieniliśmy nasze podejście – powiedział Kvyat dla Autosport. – Zmiany te przynoszą nam wiele pozytywnych rzeczy, które widać. Zanotowaliśmy poprawę, a ja czuję się o wiele pewniej w zespole. Na początku roku było kilka znaków zapytania w mojej głowie, pojawiło się też kilka myśli, które trzymam dla siebie. To pomogło mi poznać lepiej samego.

n

n

Rosjanin wyznał, że pragnie odwdzięczyć się Red Bullowi za wiarę w niego, pomagając stajni powróci do czołówki.

nn

n

– Wszystkie wielkie zespoły mają swoje wzloty i upadki, a my chwilowo przeżywamy nasz spadek. Teraz wracamy na szczyt, a świadomość, że jestem częścią tego teamu jest niesamowita. Szczerze? Zawsze marzyłem żeby być w tym momencie w Red Bullu. Budujemy nową erę w zespole, a ja jestem przekonany, że będziemy jeszcze bardziej konkurencyjni – zakończył.

n

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *