Lauda ostrzega Rosberga

Autor: | 29 listopada 2015

Fot. Mercedes / FB

Fot. Mercedes / FB

n

Nico Rosberg musi uważać na jeszcze bardziej agresywnego partnera zespołowego na starcie do niedzielnego wyścigu, który kończy obecny sezon.

n

To ostrzeżenie Nikiego Laudy, który zdaje sobie sprawę, że Hamilton po ostatniej złej passie będzie chciał wejść w pierwszy zakręt jako lider wyścigu. Brytyjczyk tuż po zakończeniu kwalifikacji narzekał na balans swojego bolidu, przez co liczył się z tym, że pole position przypadnie Rosbergowi. Tym samym zdaje sobie sprawę, że będąc liderem wyścigu dostanie lepszą strategię na wyścig.

n

– Lewis będzie próbował wszystkiego, aby dostać się do pierwszego zakrętu przed Nico –  przewiduje Austriak. – On będzie jeszcze bardziej agresywny niż zazwyczaj, bo wie, że jest to ostatnia szansa na wygranie wyścigu w tym roku i może to zrobić, jeśli obejmie prowadzenie na starcie. Nico musi jeszcze bardziej uważać.

n

Walka o tytuł mistrzowski jest już zamknięta, przez co czeka nas interesująca walka o zwycięstwo w ostatnim wyścigu, który startuje dziś o 14 czasu polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *