Manor zadowolony z ”pozostania w kontakcie” z McLarenem

Autor: | 26 sierpnia 2015

Fot. Manor / FB

Fot. Manor / FB

n

Szef stajni Manor pochwalił swoich kierowców za dobry występ w trakcie rundy na torze Spa. Booth zaznaczył również, że dobrze rozegrana strategia pozwoliła im na pozostanie w kontakcie z ekipą z Woking.

n

Will Stevens i Roberto Merhi ukończyli rundę w Belgii na odpowiednio 15. i 16. pozycji. Warto nadmienić, że tegoroczny bolid zespołu nie należy do najbardziej zaktualizowanych samochodów w stawce. Mimo to, obaj kierowcy dojechali do mety tuż za zawodnikami McLarena, którzy ścigali się na mocno ulepszonej jednostce napędowej Hondy.

nn

n

– Dobrze jest rozpocząć drugą połowę sezonu z pozytywnymi rezultatami w tak łatwym dla nas weekendzie. Oba bolidy na mecie wyścigu są tego dowodem — przyznał John Booth.

n

– Obaj zawodnicy wykonali wiarygodną pracę, zwłaszcza w trakcie samego Grand Prix, gdzie pokazali dobre tempo. Dobra komunikacja z pit wall odnośnie strategii pozwoliła pozostać nam w kontakcie z McLarenem — stwierdził Brytyjczyk.  – Jesteśmy tam gdzie jesteśmy, ale Roberto i Will nadal naciskają chcąc wykorzystać każdą okazję. Oni dopingują siebie nawzajem, więc poprawa jest ciągłym zjawiskiem, a to może nam bardzo pomóc w przyszłorocznym rozwoju — dodał.

n

n

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *