Stevens usunął „nieodpowiedni” wpis na Twitterze

Autor: | 22 kwietnia 2015

nManor Marussia 2015, Will StevensKierowca Manora dodał po wyścigu w Bahrajnie kontrowersyjny wpis na temat swojego zespołowego kolegi. Po sporej krytyce ze strony mediów postanowił go jednak usunąć.

n

n

Zawodnicy brytyjskiej ekipy ukończyli Grand Prix Bahrajnu na dwóch ostatnich pozycjach. Will Stevens dojechał szesnasty, a Roberto Merhi siedemnasty. Ten pierwszy dodał po zakończeniu wyścigu kontrowersyjny wpis na Twitterze podkreślając, że znów był lepszy od swojego zespołowego partnera.

n

„Mieliśmy dziś świetne tempo wyścigowe, a nasz bolid był naprawdę niezły” – mogliśmy przeczytać na jego oficjalnym Twitterze. „Znów wygrałem swój mały wyścig” – dodał.

n

Brytyjczyk zakończył swojego tweeta hashtagiem #44seconds (44 sekundy), który oznaczał przewagę na mecie między nim a Roberto Merhim. Wpis ten szybko został skrytykowany przez hiszpańskie media. Po spowodowaniu niemałej afery, Stevens postanowił go jednak usunąć.