Susie: Nie mogę czekać w nieskończoność

Autor: | 27 sierpnia 2015

Susie WolffSusie Wolff przyznała, że zastanawia się nad swoją przyszłością w Formule 1, bowiem wie, że jej szansa na start w wyścigu z biegiem czasu się oddala.

n

Brytyjka zaistniała w królowej sportów motorowych w 2012 roku, kiedy to przyjęła posadę kierowcy rozwojowego w ekipie Franka Williamsa. Susie musiała poczekać jednak aż dwa lata, by móc przetestować bolid w piątkowych treningach wolnych. 32-latka zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko będzie zająć miejsce na starcie wyścigu.

nn

n

– Nie mogę wiecznie czekać na uboczu na moją szansę. Nie zapowiada się na to, aby w przyszłym roku było więcej możliwości jeśli chodzi o dostanie się do stawki. Najbliższa zima będzie pełna refleksji, coś się wydarzy, albo nie — wyznała Susie.

n

– Jestem bardzo ambitna, ale potrafię myśleć realistycznie — wyznała odpowiadając na pytanie o wykonanie dalszych kroków w karierze. – To będzie trudne, bardzo, ale to bardzo trudne — dodała.

n

n

Warto przypomnieć, że stajnia z Grove mianowała Adriana Sutila swoim kierowcą rezerwowym. To sprawia, że szanse Wolff na debiut w wyścigu F1 są znikome.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *