Fot. ROKiT Williams Racing


Tajemnicza konferencja prasowa Williamsa w Izraelu

Autor: | 14 stycznia 2020

Na 15. stycznia w Tel Avivie zaplanowano konferencję prasową Williamsa. Wielu szczegółów tegoż wydarzenia jednak nie znamy.

Ostatnio stajnia z Grove pozyskała kilku sponsorów, od lat wspierających karierę Nicholasa Latifiego. Brytyjski zespół nawiązał współpracę z Sofiną, firmą ojca Kanadyjczyka z branży spożywczej, Lavazzą, włoskim producentem kawy, oraz Royal Bank of Canada. W ten sposób Williams uzupełnia braki w budżecie zespołu.

Od kilku tygodni było wiadomo, że w styczniu odbędzie się konferencja prasowa w Izraelu z udziałem pracowników i szefostwa Williamsa. Zaproszenie na nią otrzymało niewielu dziennikarzy. Williams nie podał szczegółów, ale można się domyślać, że w trakcie spotkania w Tel Avivie poznamy nowego sponsora zespołu z Grove lub dowiemy się o nawiązaniu dalszej współpracy z Royem Nissanym.

Nissany wziął udział w posezonowych testach F1 w Abu Zabi. Decyzja Williamsa o podpisaniu umowy z Izraelczykiem była zaskakująca, gdyż wcześniej nie osiągał on znakomitych wyników, a miniony sezon spędził na leczeniu kontuzji. Udział w próbnych jazdach zapewnił mu jednak jego ojciec, który wpłacił na konto Williamsa odpowiednią sumę pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *