Fot. Aron Domżała


Aron Domżała i Maciej Marton wycofali się z Dakaru

Autor: | 13 stycznia 2019

Rewelacyjnie spisująca się nasza załoga w klasie samochodów, niestety musiała wycofać się z rywalizacji. Mowa o Aronie Domżale i Macieju Martonie. 

Duet startujący Toyotą Hilux jechał świetnie. Zajmowali ósmą lokatę w klasyfikacji generalnej, ale niestety tuż przed metą piątego etapu wpadli w rozpadlinę i ich samochód utknął, przez co nie mogli ukończyć odcinka.

To oznaczało konieczność wycofania się z rywalizacji w 41. Rajdzie Dakar. W tej kategorii 4. miejsce zajmują Kuba Przygoński/Tom Colsoul, a jedenaste Benediktas Vanagas/Sebastian Rozwadowski. Wśród motocyklistów 25. jest Adam Tomiczek, a Maciej Giemza 32. Kamil Wiśniewski plasuje się na szóstej pozycji w kategorii quadów, natomiast Maciej Domżała i Rafał Marton, czyli ojcowie wspomnianej załogi samochodowej znajdują się na 22. pozycji w klasie SxS.

Również w tej kategorii jechali Meksykanin Santiago Creel Garza Rios i Szymon Gospodarczyk, ale i oni musieli już zakończyć swoją walkę. Natomiast w ciężarówkach na trzecim miejscu są Gerard de Rooy/Moises Torrallardona/Dariusz Rodewald.

Obecnie trwa szósty etap rajdu, z którego relację zamieścimy wieczorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *