Fot. Red Bull Content Pool


Prezentacja WRC w Anglii

Autor: | 8 listopada 2017

Promotor WRC poinformował, że prezentacja samochodów i zespołów, które wezmą udział w nowym sezonie Rajdowych Mistrzostw Świata, odbędzie się w Birmingham podczas wystawy Autosport Intenational. 

Motorsport Network oraz WRC Promoter porozumiały się w tej sprawie i ogłosiły, że właśnie w Anglii nastąpi oficjalne zaprezentowanie sezonu. Autosport Intenational będzie trwało w dniach 11-14 stycznia w National Exhibition Centre w Birmingham. Samochody WRC wraz z zespołami zostaną pokazane w pierwszym dniu imprezy. Do tej pory prezentacja następowała na placu w Monte Carlo, na dzień przed rozpoczęciem pierwszego rajdu sezonu.

– W styczniu naprawdę zapiszemy historię dla Autosport International i Rajdowych Mistrzostw Świata. To dla nas zaszczyt, że będziemy mogli zaprezentować pod naszym dachem bez cienia wątpliwości najbardziej ekscytującą motorsportową serię na świecie. Wszyscy najlepsi kierowcy, piloci oraz samochody będą w jednym miejscu i tą lokalizacją będzie Autosport International. To wspaniała okazja dla nas wszystkich w ASI, dla WRC i kibiców na całym świecie. Wielka Brytania zapisała kawał historii WRC. Początkowo z RAC Rally, a teraz z Rally GB, ale po raz pierwszy będziemy otwierać mistrzostwa – mówiła Kate Woodley, dyrektorka imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *