Pomimo problemów ze szwami, powierzchnia do gry Giants-Packers przechodzi inspekcję

Dobre zdjęcia

Gdy Giants i Packers przygotowują się do gry na stadionie Tottenham Hotspur, pojawia się jeden problem dotyczący powierzchni do gry.

Jak wyjaśniło to źródło PFT, jest problem ze szwami na boisku ze sztucznej murawy. W niektórych miejscach szwów łączących sztuczne pasy trawy występują „głębokie zagłębienia”. Obrona Wikingów doznała kontuzji w zeszłym tygodniu Louis Cini W pobliżu jednego pojawił się szew w tym samym polu.

Źródło podało, że to „zła powierzchnia”.

Jednak test nie jest na tyle zły, by oblać. Stowarzyszenie Graczy NFL przyznaje, że „istnieje zmarszczka z niepokojącymi liczbami”, ale boisko oficjalnie „przeszło” wspólny przegląd przed meczem NFL-NFLPA.

NFL nie odpowiedziała od razu na sms z prośbą o komentarz.

Nie jest jasne, co by się stało, gdyby powierzchnia gry uległa awarii. Prawdopodobnie pierwszym krokiem jest próba naprawienia tego problemu. Drugim krokiem byłoby nie granie w grę, jeśli nie można tego naprawić.

To powodzenia. W czasie, gdy międzynarodowy apel ligi ma komisarza Otwarte rozmowy o czterozespołowej dywizji w EuropieNagłe wyciągnięcie korka w pierwszym meczu Green Bay w Anglii wypuściłoby całe powietrze. 99 balonów.

Poza katastrofą, odwołany lub opóźniony mecz w sezonie regularnym w Londynie może siać spustoszenie dzięki pomysłowi odesłania całego stadionu angielskich fanów do domu z powodu bardzo rozreklamowanego, najnowocześniejszego, dwusportowego stadionu . Niedopuszczalne pole gry może opóźnić wysiłki na rzecz rozwoju sportu poza granicami USA na lata.

Dzisiejszy mecz w Tottenham Hotspur będzie ostatnim meczem roku. Za trzy tygodnie Broncos i Jaguary zagrają na Wembley, a ostatni europejski mecz w 2022 r. zostanie rozegrany w Niemczech. Ciekawe, czy gra w Tottenham Hotspur w 2023 roku jest lepsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *