4 porażki i remis Knicks z rzędu, zawstydzony przez Pacers po słabej grze

NBA

INDIANAPOLIS — Knicks szybko przyjęli powalający cios i ani razu się nie podnieśli.

Zespół Toma Thibodeau był katastrofą w pierwszej kwarcie, był niechlujny i pełen wulgaryzmów, zanim Pacers doprowadzili do masakry z okazji Dnia Matki 121-89 i zremisowali w serii półfinałów East 2-2.

Jalen Brunson po raz kolejny zawiódł, zdobywając zaledwie 18 punktów, strzelając 6 z 17 strzałów przeciwko Aaronowi Nesmithowi i zdyscyplinowanej obronie Pacers.

Point Guard i jego zespół byli zmęczeni pracą.

Opie Topp wykonuje wsad w meczu przeciwko Pacers w niedzielę podczas czwartego meczu. Poczta Charlesa Wenzelberga/NY
Obrońca Knicks Jalen Brunson (11) podaje z wyskoku podczas niedzielnej porażki w czwartym meczu. Poczta Charlesa Wenzelberga/NY

Knicks mieli dzień na regenerację przed wtorkowym meczem swingowym, a ich krótki skład i ciężkie minuty w pierwszych minutach wreszcie dogoniły Knicks.

To będzie ich najważniejszy mecz w sezonie.

Najnowsze informacje na temat stanu zdrowia sugerują, że w OG zabraknie Anunoby’ego, który według Thibodeau nie zaczął jeszcze biegać ze względu na naciągnięcie ścięgna podkolanowego.

Bez Anunoby’ego w niedzielę Knicks stracili przewagę po dogrywce, gdy Tyrese Halliburton zdobył 20 punktów w 27 minut.

Thibodeau, niechętny do przeciągania starterów w sytuacjach awaryjnych, w trzeciej kwarcie wywiesił białą flagę, wprowadzając Shaqa Miltona i Daquana Jeffriesa.

Iron Man Josh Hart uzyskał zaledwie 24 minuty.

Podobnie jak reszta starterów, wyglądał na zmęczonego.

Speedster Tyrese Halliburton reaguje po strzeleniu gola przeciwko Knicks podczas czwartego meczu w niedzielę. Poczta Charlesa Wenzelberga/NY
Jalen Brunson i starterzy Knicks rozpoczęli czwartą kwartę po niedzielnej porażce w czwartym meczu z Pacers. Poczta Charlesa Wenzelberga/NY

Ich strzały z wyskoku były krótkie, zwłaszcza Brunson, który opuścił mecz nr 2 z obolałą nogą.

Knicks zdobyli 7 z 37 rzutów za trzy punkty. Trio „Noah” połączyło siły i wyszło 1 na 13 z głębi pola.

I pierwsza kwarta nadała ton.

Knicks prowadzili 23 punktami po 10 i pół minucie ze względu na słabe strzały i gorąco w Halliburtonie.

Niektóre akcje były niewytłumaczalnie powolne dla zwykle zdyscyplinowanej drużyny.

Napastnik Knicks Josh Hart (3) wygląda na zmęczonego podczas niedzielnej porażki w czwartym meczu. Poczta Charlesa Wenzelberga/NY

W pewnym momencie Jericho Sims, najgorszy zawodnik Knicks trzymający piłkę, musiał podnieść poprzeczkę pod naporem Pacers.

obrót.

Dziewięćdziesiąt sekund później Hart nie podał nikogo konkretnego.

obrót.

Ale największym problemem jest Branson.

Nie mógł wykonać swojego normalnego podziału i prawdopodobnie nadal dokuczał mu ból stopy, mimo że nie był wymieniony w raporcie dotyczącym kontuzji. W pierwszej kwarcie Brunson strzelił 0 na 5, a Knicks już nigdy nie odzyskali sił.