Barron Trump został wybrany na delegata Florydy na Narodową Konwencję Republikanów

Obrazy Getty autorstwa Giorgio Viery/AFP

Były prezydent USA Donald Trump (w środku po prawej) stoi z żoną Melanią Trump (w środku po lewej) i ich synem Barronem Trumpem (w środku), 18 stycznia 2024 r.CNN

Były prezydent Donalda TrumpaWedług listy delegatów uzyskanej przez CNN Floryda została wybrana przez GOP jako ogólny delegat Florydy na Narodową Konwencję Republikanów.

Barron, który w marcu skończył 18 lat, dołącza do kilku innych członków rodziny – Donalda Trumpa Jr., Erica Trumpa i Tiffany Trump – którzy również zostali wybrani. Na liście delegatów znajdują się także długoletni przyjaciel Trumpa i deweloper luksusowych nieruchomości Steve Witkoff oraz sojusznik Trumpa Sergio Gore.

CNN zwróciło się do kampanii Trumpa z prośbą o komentarz.

Wiadomości NBC Barron jako pierwszy poinformował o wyborze Trumpa.

Przed Donaldem Trumpem Pieniądze to dochodzenie karne się rozpoczął, jego prawnicy poprosili o pozwolenie na udział w zgromadzeniu Barrona, które odbyło się 17 maja. The Sędzia powiedział w zeszłym miesiącu Sprawy potoczyły się szybko, ponieważ Trumpowi wygodnie było tego dnia przebywać poza sądem i uczestniczyć w inauguracji.

Zajmie się nim Republikański Komitet Narodowy Konwencja w Milwaukee W miesiącu lipcu. W zeszłym miesiącu RNC zwróciło się do Secret Service Protestujących należy trzymać dalej od konwencji niż obecnie planowano.

Konsultant RNC Todd Stegerda napisał w liście, że obecna propozycja miasta Milwaukee „stwarza wysokie i niedopuszczalne ryzyko bezpieczeństwa dla uczestniczącej w nim publiczności” i zmusi demonstrantów do przemieszczenia się do parku blokowego „z tysiącami pokojowych uczestników i demonstrantów… bardzo blisko , stała i nieunikniona bliskość.”

„Plan bezpieczeństwa operacyjnego dotyczący specjalnych wydarzeń związanych z bezpieczeństwem narodowym, w tym Narodowej Konwencji Republikanów w 2024 r., został opracowany i zatwierdzony przez wykonawczy komitet sterujący składający się z przedstawicieli Secret Service i wspierających agencje federalne, stanowe i lokalne” – powiedział rzecznik Secret Service Alexey Worley w ówczesnym oświadczeniu. „Plan bezpieczeństwa operacyjnego opiera się na różnych kompleksowych ocenach bezpieczeństwa ustalonych we współpracy z naszymi partnerami, a wyraźnym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa konferencji.”

Przypuszczalny republikański kandydat na prezydenta Donald Trump zapowiedział, że ogłosi swojego kandydata na kandydata na lipcowej konwencji RNC. Pływają zarówno nazwy publiczne, jak i prywatne.

Kate Sullivan, Shania Shelton i Daniel Strauss z CNN wnieśli swój wkład w powstanie tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *