Bobby Rydell, nastoletni idol z przedłużającą się apelacją, zmarł w wieku 79 lat

„Miałem szczęście spędzić szczytowe lata jako artysta nagrywający podczas złotego wieku programu telewizyjnego Variety” – powiedział. Rydell napisał w swojej autobiografii. „Na początku lat 60. występowałem prawie we wszystkim”. Należą do nich programy prowadzone przez Eda Sullivana, Johnny’ego Carsona, Perry’ego Como, Jacka Penny’ego, Miltona Pearl, aw szczególności Red Skelton.

Po dwukrotnym występie w „Godzinie czerwonego Skeltona”, którą teraz śpiewa, pojawił się w obrazach między różnymi rolami od 1961 do 1969, w tym postaci Country-Pump Skeltona, kuzyna Clema Caddy Hoppera, Jacka Caddy Hoppera.

– Pan Skelton zakochał się w Bobbym – powiedział. Osobista asystentka Riddle’a, Linda F. Hoffman powiedział w 2013 roku. „Jego syn nie żyje, a Bobby zawsze był panem. Byli bardzo blisko”.

The New York Times, recenzja dwóch rock’n’rollowych koncertów w Madison Square Garden, zasugerował przyczyny jego ograniczonego miejsca w formacji rockowej i długowieczność jego przyszłej kariery. W 1975 roku Ian Dow napisał: „Mr. Rydell nie jest twoim hard rockerem – jego era przypada na koniec lat 50., kiedy skała została zmiękczona i przestraszona. W utworach takich jak „Volare” jawi się jako krzyżowiec, a nie rockman. Pokaz z 1977 roku został zrecenzowany przez Roberta Palmera, Mr. Rydell napisał, że „wydawał się być zakłopotany swoimi rock’n’rollowymi sukcesami i że zostałby włoskim ghulem, gdyby nie dorastał w erze rock’n’rolla”.

Po tym, jak jego występy telewizyjne osłabły, nadal występował w nocnych klubach i nostalgicznych programach oraz koncertował w Australii, aż promotor Dick Fox ponownie zjednoczył się z Golden Boys w 1985 roku, wcześniej lub w specjalnym programie PPS. Pan. Rydell, panie Avalon i Fabian zaśpiewają własne piosenki, a potem zaśpiewają razem; Franka Sinatry i pana Hołdy zostaną również przekazane ulubionemu piosenkarzowi Rydella, Bobby’emu Darinowi.

„Kiedy nasza trójka jest na scenie, dobrze się bawimy” – powiedział. Rydell powiedział w wywiadzie z pisarzem Patem Gallagherem w 2012 roku. „Nie próbujemy nikogo oszukać. Wszyscy znają nas od 50 lat. Wychodzimy i bawimy się, a publiczność może to zobaczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *