Finałowa czwórka kobiet 2022 na żywo: UConn i Stanford twarzą w twarz; South Carolina Louisville jest na szczycie tabeli, przechodząc do gry o tytuł

Po awansie do finałowej czwórki w Minneapolis tylko Karolina Południowa, Yukon i Stanford ścigają się o mistrzostwo kraju.

Numer typu wire-to-wire w Południowej Karolinie, AP. Drużyna 1 rozpoczęła ostatnią, czwartą grę przeciwko numerowi 1 w rankingu Louisville na środku tabeli. Mecz był prawdziwym starciem Gigantów, ponieważ obie drużyny weszły do ​​​​meczu, wygrywając dwucyfrowe we wszystkim poza jednym z ich serii jednomeczowych. Gamecox znalazł się na szczycie tabeli 72-59, aby osiągnąć drugie mistrzostwo kraju w ciągu ostatnich pięciu lat.

Mistrzostwa krajowe zostaną ustawione po meczu UConn i Stanford o godzinie 21:30.

Oto kilka informacji na temat każdego z czterech ostatnich meczów.

  • Trzy dni po tym, jak Nicemith zdobył nagrodę Gracza Roku, Alia pokazała, że ​​Boston zasłużył na ten zaszczyt, dominując w wygranym 72-59 z Louisville. Pomimo zmierzenia się z deblami i trzema zespołami, Boston prowadził w Południowej Karolinie z 23 punktami, w tym 18 zbiórkami i czterema asystami. Karolina Południowa ma szansę zdobyć swój pierwszy krajowy tytuł od 2017 roku. Emily Engstler z Louisville miała 18 punktów, dziewięć zbiórek i cztery kradzieże w mistrzowskiej nieudanej próbie.
  • Po opuszczeniu 19 meczów w tym sezonie z powodu kontuzji kolana, gwiazda UConn, Paige Bookers, wrócił do swojej formy gracza roku Nicemith z 27 punktami – w rzutach karnych 10-15 – w ekscytującym podwójnym zwycięstwie nad NC State na Elite. Osiem. Stanford, obok Bueckers i UConn, kontrolował Elite Eight Paint przeciwko Texasowi, blokując 11 strzałów i pokonując Longhorns 17-17 w zwycięstwie 59-50. The Cardinals dzielą dwa zwycięstwa od wygrania turnieju Division I NCAA, czwarty raz z rzędu od czwartego turnieju kobiet.

2022 Women NCAA Konkurencyjny harmonogram telewizyjny, wyniki

Wschód przez cały czas | Harmonogram turniejów NCAA

(1) Karolina Południowa 72, (1) Louisville 59 19:00 | ESPN
(2) UConn kontra (1) Stanford 21:30 | ESPN

Ostatnie cztery mecze turnieju NCAA kobiet 2022 będą transmitowane na ESPN, a każdy mecz będzie można przesyłać strumieniowo na fuboTV (Spróbuj za darmo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *