Gwiazda „Ostatniego władcy powietrza”, Giaventio, twierdzi, że adaptacja Netflixa „tak bardzo seksistowska była Sokka” – ostateczny termin

Giaventio zapowiada adaptację Netflixa na żywo Awatar: Ostatni mag powietrza i ujawnia kilka ważnych zmian w Sokce.

Dostosowując serial animowany do akcji na żywo, scenarzyści zdecydowali się usunąć elementy „seksualne” z postaci granej przez Iana Owsleya.

„Każda kategoria jest mocno obciążona rzeczywistością” – powiedział Ousley w wywiadzie EW Na temat remake'u wtrącił się współpracownik Giaventio i dodał: „Czuję, że pokazaliśmy, jak bardzo był seksistowski. [Sokka] był Mam wrażenie, że w oryginalnym programie było wiele momentów.

Ousley kontynuował: „Tak, absolutnie. Są rzeczy, które są przekrzywione, ponieważ mogłoby to zagrać trochę inaczej [in live action].”

W publikacji zauważono, że na Reddicie istnieją wątki poświęcone wskazywaniu seksistowskich komentarzy Sokki, w których postać mówi takie rzeczy, jak „dziewczyny lepiej radzą sobie z naprawianiem spodni niż chłopcy, a mężczyźni są lepsi w polowaniu i walce”.

Awatar: Ostatni mag powietrza Już 22 lutego w serwisie Netflix z Owsleyem w roli Kyavendio, Katarą, Dallas Liu w roli księcia Zuko i Gordonem Cormierem w roli Aanga.

Serial jest adaptacją serialu animowanego Nickelodeon o tym samym tytule. Albert Kim jest showrunnerem, producentem wykonawczym i scenarzystą. Oprócz Kima producentami wykonawczymi są Dan Lin i Lindsey Liberatore z Rideback, podobnie jak Michael Coy. Reżyseria: Coy, Roseanne Liang (która jest także współproducentką wykonawczą), Jabbar Raisani i Jed Wilkinson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *