Harmonogram play-off NFL 2023, przedział: daty, godziny, telewizja, transmisje strumieniowe dla każdej rundy posezonowej NFC i AFC

Po pięciu grach z dziką kartą, runda dywizji zaczyna nabierać kształtu, ale jest jeszcze jeden mecz do rozegrania w rundzie otwierającej, zanim w pełni się rozpocznie. Play-offy NFL: Kowboje u Buccaneers.

Te dwie drużyny zakończą weekend Super Wild Card poniedziałkowym meczem w Tampa Bay.

Jeśli ta gra jest w połowie tak ekscytująca jak inne gry z dziką kartą, czeka nas szalona przejażdżka. Jak dotąd runda dzikich kart dała nam trzecie co do wielkości zwycięstwo w historii playoffów NFL, które miało miejsce w sobotę, kiedy Jaguars zebrali się z deficytu 27-0, aby pokonać Chargers.

The Dolphins prawie wywołali falę uderzeniową w postseason, ale ich zdenerwowany mecz przeciwko Buffalo zakończył się porażką 34-31. Ravens byli bliscy wywołania astronomicznego zamieszania, zanim upadli na Bengals 24-17. Giants wywołali zdenerwowanie, wygrywając 31-24 z Minnesotą, co wyeliminowało Wikingów z playoffów.

49ers awansowali do rundy dywizji, pokonując w sobotę Seahawks 41:23.

Mając to na uwadze, sprawdź pełny harmonogram po sezonie tutaj. (I nie zapominaj, że w tym roku może pojawić się neutralna gra tytułowa AFC: jeśli Rachunki I Liderzy (grajcie ze sobą w meczu o mistrzostwo AFC, potem mecz zostanie rozegrany w Atlancie).

Super weekend z dziką kartą

sobota, 14 stycznia

 • (2) 49ers 41-23 nad (7) Seahawkami. Seahawks trochę przestraszyli 49ers w dniu, w którym Seattle wyskoczyło na prowadzenie 17-16 po pierwszej połowie. Ale w drugiej połowie San Francisco dominowało i odłożyło mecz. Brock Birdie rzucił na 332 jardy, stając się pierwszym debiutantem w historii NFL, który zdobył łącznie cztery przyłożenia w meczu play-off. (Burdy skończył z trzema podaniami przyłożenia i jednym szybkim wynikiem).
 • (4) Jaguary 31-30 powyżej (5) ładowarek. Jaguary dokonały jednego z największych powrotów w historii NFL i wygrały mecz. The Jacks przegrywali 27-0 na początku gry dzięki czterem przechwytom Trevora Lawrence’a.

niedziela, 15 stycznia

 • (2) Rachunki 34-31 za (7) Delfiny. Dolphins podeszli do tego meczu jako największy przegrany w historii rundy z dziką kartą (+14). W końcu Bills byli w stanie uniknąć zdenerwowania dzięki Joshowi Allenowi (352 podania, trzy przyłożenia) i obronie, która zaowocowała kilkoma dużymi zagraniami, w tym dwoma stratami, czterema sackami i oblodzonym zatrzymaniem przy czwartej próbie. Do meczu jest tylko 14:30.
 • (6) Giganci 31-24 nad (3) Wikingami. Nowy Jork był w stanie rozładować emocje w Minnesocie dzięki historycznemu występowi Daniela Jonesa, pierwszego QB w historii playoffów NFL, który rzucił na co najmniej 300 i dwa przyłożenia, dodając co najmniej 70 jardów po ziemi. Jones nie tylko rzucił na 301 jardów, ale był także czołowym zawodnikiem w grze z 78 jardami na 17 prowadzących. Zwycięstwo nad Minnesotą było pierwszym zwycięstwem Giants w play-off od czasu pokonania Patriotów w Super Bowl XLVI w lutym 2012 roku.
 • (3) bengalski 24-17 nad (6) Krukami. Ravens utrzymywali Cincinnati na linach przez większą część tego meczu, ale Bengals byli w stanie uciec dzięki swojej obronie, która zakończyła się jedną z największych gier w postseasonowej historii NFL. Z Ravens na linii jednego jarda w Cincinnati, Tyler Hundley sfaulował, a Sam Hubbard odbił 98 jardów, zdobywając zwycięskie przyłożenie.

poniedziałek, 16 stycznia

 • (5) Wojownicy pasterzy o (4) Korsarze (+2,5), 20:15 czasu wschodniego (ABC/ESPN, Włącz transmisję fuboTV) Jeśli Kowboje chcą awansować do rundy dywizji, muszą zrobić coś, czego nigdy wcześniej nie robili: pokonać Toma Brady’ego. Cowboys mają bilans 0-7 przeciwko Buccaneers QB, wliczając w to porażkę w pierwszym tygodniu, w której Tampa Bay pokonało Dallas 19-3.

runda dywizji

sobota, 21 stycznia

 • (4) Jaguary o (1) Chiefs, 16:30 ET (NBC). Po tygodniu przerwy, Chiefs rozpoczną sezon posezonowy meczem z drużyną Jaguars, która faktycznie grała wcześniej w tym sezonie. W 10. tygodniu Chiefs pokonali Jacks 27-17, gdzie Kansas City zebrało się z prowadzenia 20-0, aby wygrać.
 • (6) Giganci (1) Orły20:15 czasu wschodniego (lis). Ci dwaj rywale z dywizji spotkają się po raz trzeci w tym sezonie, a Giganci mają nadzieję, że ten mecz zakończy się innym wynikiem niż dwa pierwsze, które wygrała Filadelfia. To był 25. raz w historii NFL, kiedy drużyna pokonała rywala z dywizji w sezonie zasadniczym, a następnie ponownie zmierzyła się z nimi w play-offach. Zespół wygrał 2: 0 w sezonie zasadniczym i wygrał 15 z 24, wygrywając 3 mecze.

niedziela, 22 stycznia

 • (3) Bengale o (2) Rachunki, 15:00 ET (CBS). Mecz zostanie rozegrany dokładnie 20 dni po anulowaniu ich pierwotnego meczu z powodu sytuacji z udziałem Damara Hamlina. Ponieważ Hamlin wrócił teraz do domu w Buffalo, nie byłoby niespodzianką, gdyby pojawił się na meczu.
 • (5) Kowboje lub (4) Korsarze o (2) 49ers, 18:30 ET (Fox). Zwycięzca poniedziałkowego meczu pomiędzy Dallas i Tampa Bay awansuje do San Francisco. 49ers nie grali w tym roku z Cowboys, ale grali z Buccaneers. W 14. tygodniu San Francisco całkowicie zniszczyło Bucks 35-7.

Niedziela mistrzostw

29 stycznia

 • Mistrzostwa NFC, 15:05 ET (FOX)
 • Mistrzostwa AFC, 18:40 ET (CBS)

Super Bowl LVII

luty 12

przeciwko mistrzowi AFC na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie. Mistrz NFC, 18:30 ET (FOX)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *