Kontrakty terminowe Dow Jones: rekolekcje rajdowe na giełdzie; Jabłko „Monster” w strefie zakupu

Kontrakty terminowe Dow Jones wzrosły w ciągu jednej nocy z kontraktami terminowymi na S&P 500 i kontraktami terminowymi Nasdaq. Giełda odbiła się w środę i sesja zakończyła się niżej. Ceny ropy naftowej poszybowały w górę, a przychody Skarbu Państwa spadły do ​​najwyższego od 34 miesięcy poziomu.
X.Zapasy jabłek i Tesla (DSLA) Wydłużyli swoją passę wygranych do siedmiu sesji, chociaż obie osiągnęły najwyższe notowania w ciągu dnia. jabłko (APL) Wpis linii trendu jest w zasięgu i niezbyt daleko od oficera Kup punkt. Akcje Tesli są daleko od miejsca zakupu. Obaj mogą użyć pauzy, aby uatrakcyjnić kształty wykresów, zwłaszcza Tesla.

W międzyczasie, Usługi transportowe JP Hunt (JBHT) I Hurtownia Costco (Koszt) Wycofują się w obszary zakupu Zdrowie CVS (CVS) I Konstruktorzy pierwsze źródło (BLDR) Pracuj nad potencjalnymi uchwytami.

Akcje Tesli i JPHT są w ruchu Tabela liderów IBD, Gdy COST znajduje się na liście obserwacyjnej tabeli liderów. Akcje JB Hunt, Costco i CVS są aktywne Handlarz huśtawek. Istnieją akcje TSLA, JB Hunt i BLDR IBD 50.

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones o niskiej i rozsądnej wartości. Przyszłość S&P 500 nie zmieniła się w przybliżeniu. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły o 0,1%.

Ceny ropy naftowej wzrosły o 1%.

Pamiętaj, że akcja trwa z dnia na dzień Gołąb przyszłości Gdzie indziej nie ma potrzeby przekładania tego na kolejny regularny handel prawdziwy Giełda Papierów Wartościowych Sesja.


Dołącz do ekspertów IBD podczas badania akcji, które mogą działać na rajdzie giełdowym na IBD Live


Rajd na giełdzie

Rajd giełdowy przyniósł największą stratę od 14 marca. Dow Jones Industrial Average spadł w środę o 1,3% Handel na giełdzie. Indeks S&P 500 stracił 1,2%. Związek Nasdaq spadł o 1,3%. Small Cap Russell 2000 spadł o 1,8%.

Ropa naftowa w USA wzrosła o 5,2% do 114,93 USD za baryłkę.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 5 punktów bazowych do 2,32% po osiągnięciu najwyższego poziomu od maja 2019 r.

Pośrodku Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (FFTY) Spadł o 1,3%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (Łódź) Zamknięte tuż nad przerwą. iShares Extended Technology-Software Industry ETF (IGV) i wektory VanEck Semiconductor ETF (SMH) Oba spadły o 2,5%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) Fundusz ETF Global X na rozwój infrastruktury w USA (wzrost o 1,8%)ChodnikBez 0,9%. Fundusz ETF Global Jets w USA (JETS) Zmniejszona o 1,4%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) Spadł 3,9%. Wybór energii SPDR ETF (XLEWzrost o 1,7% i wybór finansowy SPDR ETF (XLFDał do 1,85%. Opieka zdrowotna Wybrane sektorowe finansowanie SPDR (XLVStracił 1,8%.

Reprezentuje bardziej spekulacyjne akcje spółek giełdowych, ARK Innovation ETF (ARKK) Spadł o 1,9% i ARK Genomics ETF (ARKG) Spadł o 2,4% po tym, jak obaj flirtowali w ciągu 50-dniowego podatku w ciągu dnia. Tesla Shares jest numerem 1 wśród ETF-ów Arc Investment.


Pięć najlepszych chińskich akcji do obejrzenia


Zapas jabłek

Akcje Apple’a wzrosły w środę o 0,8% do 170,21, chociaż najwyższy w ciągu dnia wyniósł 172,64. Po zamknięciu we wtorek na linii trendu, akcje znajdują się teraz powyżej początkowego wejścia, a jednocześnie są blisko linii 50-dniowej. Niedaleko od 176,75 Podwójna podstawa Kup punkt, krok Analiza MarketSmith.

ten Podatek od siły względnejNiebieska linia na dostarczonych wykresach osiągnęła rekordowe wartości, odzwierciedlając dobre wyniki akcji Apple. Numer kodu S&P 500

Tutaj inwestorzy mogą kupić akcje AAPL. Ale po podniesieniu siedmiu kolejnych sesji firma iPhone może skorzystać z przerwy. Najlepiej byłoby, gdyby akcje Apple zostały zawieszone tutaj na co najmniej kilka dni, a następnie wzrosną. Oczywiście w żadnym momencie nie musi przechodzić na emeryturę.

Analityk JPMorgan, Samik Chatterjee, powiedział Sprzedaż iPhone’a „silna” Apple jest nastawiony na „cykl wzrostu potworów” w ciągu najbliższych 18 miesięcy.

Akcje Tesli

Akcje Tesli wzrosły w środę rano do 1,040,70. Przed wzrostem o 0,5% na poziomie 999,11 kurs cofnął się i na chwilę stał się ujemny. Po sześciu sesjach, w tym 7,9% skoku we wtorek, EV jest teraz na dobrej drodze od swoich 50-dniowych i 200-dniowych linii. Ale akcje TSLA wciąż spadają Plik podstawowy Kup punkt 1,208,10, a także wejście w linię trendu około 1150.

Najlepiej byłoby, gdyby zapasy Tesli zostały zawieszone na obecnych poziomach, tworząc uchwyt i nowy, mniej autoryzowany punkt skupu.

Akcje JBHT

Akcje JP Hunt spadły o 1,7% do 210,18, piąty spadek, ale nadal powyżej 208,97 Płaska podstawa Kup punkt. JB Hunt wzrósł o 9,6% 16 marca, gdy firma przewozowa zawarła sojusz z należącymi do Warrena Buffetta BNSF Railways. Berkshire Hathaway (BRKB) Teraz lub po częściowym odzyskaniu akcji JBHT daje to możliwość rozpoczęcia lub dodania pozycji do przyciągania góry lodowej w kierunku punktu kupna.

Udział w kosztach

Akcje Costco spadły o 1% do poziomu 554,02, wciąż powyżej punktu skupu 545,39 Uchwyt z kubkiem Fundacja. Asortyment RS dla odlewanego materiału jest na rekordowo wysokim poziomie.

Rola BLDR

Akcje Builders First Source spadły o 3,7% do 73,49, wciąż powyżej poziomu 50 dni. Kolba BLDR ma punkt zakupu 86,58 podstawy kubka, ale może pracować na rączce, co zmniejszy wejście.

Jednym z problemów Builders First Source jest to, że wiele sztuk domowych, w tym budowniczych domów i sprzedawców detalicznych, jest sprzedawanych wraz ze wzrostem stóp procentowych i spowolnieniem sprzedaży nowych domów.

Akcje CVS

Akcje CVS spadły o 1% do poziomu 106,20. Nadal jest blisko poziomu 111,35 stawki ryczałtowej. Jest to wczesne wejście z około 50-dniowej linii i krótkoterminowej podwyżki 7 marca. Innym wejściem może być również intraday maksimum na poziomie 109,69 w poniedziałek.

Analiza rajdów rynkowych

Rajd na giełdzie przyniósł w środę solidne straty, ponieważ Apple ukrył słabość indeksów dużych kapitalizacji. S&P 500 spadł poniżej swojej 200-dniowej wartości. Dow Jones obniżył swój 50-dniowy skład.

Nasdaq Composite i Russell 2000 są powyżej swojej 50-dniowej linii.

Chociaż krótkie dni nie są zabawne, krótka pauza na rynku może być korzystna. Pozwoli to takim akcjom jak Apple i Tesla oddychać i ewentualnie tworzyć uchwyty. Tymczasem dalsze wzrosty akcji spowodują znaczny wzrost podatków od RS.

W środę na czele znalazły się akcje spółek energetycznych, co odzwierciedla mocne ceny ropy naftowej. Dobrze poszły również zabawy w stal, górnictwo i nawozy.

Zapasy oprogramowania i mieszkań straciły na znaczeniu. Akcje medyczne od Biotexu do Ubezpieczeń Zdrowotnych były w ostrej sesji.


Czas na rynku dzięki strategii marketingowej ETF firmy IBD


Co zrobić teraz

Wycofanie się w środę nie jest groźne w obliczu silnych wzrostów w ostatnim okresie. Ale właśnie dlatego inwestorzy muszą stopniowo budować ekspozycję i unikać skoków, krótkoterminowych lub innych. Dlatego nigdy nie chcesz kupować akcji rozszerzonych.

Jeśli zwyżka na giełdzie będzie miała duże trudności, a Nasdaq i S&P 500 zdecydowanie przekroczą swoją 50-dniową średnią kroczącą, inwestorzy mogą być zmuszeni do dostosowania się do niektórych ostatnich poziomów lub wyjścia.

Czas na elastyczność. Nie daj się zamknąć w niegrzecznym lub niegrzecznym nastroju. Słuchaj rynku i działaj zgodnie z nim.

Według Wielkie zdjęcie Każdego dnia kierunek rynku oraz wiodące akcje i sektory muszą być spójne.

Obserwuj Eda Carsona na Twitterze @Ibd_ecarson. Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Dziś jest 3 największych odbiorców S&P 500

Kupuj i zobacz najlepsze akcje wzrostowe

IBD Digital: otwórz listy akcji premium, narzędzia i analizy IBD już dziś

Średnia 200-dniowa: Ostatnia linia wsparcia?

Tesla kontra BYD: Który Booming EV Giant najlepiej kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *