Książę Harry, Meghan Markle dokumentują „puch i bzdury” wewnątrz murów pałacu: królewski ekspert

Książę Harry A film dokumentalny Meghan Markle „Harry i Meghan” zachęca widzów do rozmowy. A zdaniem eksperta rządowego nie jest to dobre.

Neil Sean był gościem w programie „The Story with Martha Macallum” w piątek i powiedział, że program księcia i księżnej Sussex w serwisie Netflix wydawał się brytyjskiej publiczności „bzdura i nonsens”, „zwłaszcza w murach pałacu”.

McCallum udostępnił klip, na którym Harry w serialu mówi swojemu bratu: – krzyknął książę William Kiedy Harry postanowił w 2020 roku zrezygnować z królewskich obowiązków i przenieść się do Kalifornii z Meghan Markle.

„Tutaj wygląda to po prostu puchato i nonsensownie, zwłaszcza w obrębie murów pałacu” — powiedział Sean. „Wielki problem, Marto, polega na tym: kontynuacja tkanki kłamstw, oczywiście, Megan [Markle] A Harry dostarczył informacji o personelu pracującym w pałacu. To jest duży problem”.

Książę William, Kate prowadzą interesy jak zwykle Książę Harry, Meghan Markle kontynuują roszczenia Bombshell

Neil Sean był gościem w programie „The Story with Martha MacCallum” w piątek i podzielił się tym, że program księcia i księżnej Sussex na Netflix był postrzegany jako „puch i nonsens” w Wielkiej Brytanii i „zwłaszcza w murach pałacu”.
(Mike’a Coppoli)

Sean zauważa moment, w którym Harry miga na ekranie telefonu, obwiniając agresywną wiadomość od Williama.

„Właściwie, nie pamiętam żadnej konkretnej wiadomości od Williama do Harry’ego” – powiedział Sean. „Więc co w tym było? Dlaczego nie pokazano tego przed kamerą? Wiele osób zadaje pytanie, czy to prawda”.

Rodzina królewska, w tym król Karol III, książę William i Kate Middleton, nie skomentowali publicznie dokumentu. Prowadzenie działalności jak zwykle.

Meghan Markle płacze, siedząc obok księcia Harry'ego.

Meghan Markle płacze, siedząc obok księcia Harry’ego.
(Netflix)

Kliknij tutaj, aby zapisać się do biuletynu rozrywkowego

W czwartek księżna Walii wykonała swoje drugie doroczne „Royal Carols: Razem na Boże Narodzenie” wydarzenie.

W wydarzeniu uczestniczyły dzieci Middletona i księcia Williama, książę Jerzy i księżniczka Charlotte, a także król Karol III i Camilla, królowa małżonka.

Książę William, książę Walii;  Księżniczka Charlotte z Walii;  Jerzy, książę Walii;  i Catherine, księżna Walii, są obecni "Razem na Boże Narodzenie" 15 grudnia 2022 Nabożeństwo kolędowe w Opactwie Westminsterskim w Londynie.

Książę William, książę Walii; Księżniczka Charlotte z Walii; Jerzy, książę Walii; i Catherine, księżna Walii, uczestniczą w nabożeństwie kolędowym „Christmas Together” w Opactwie Westminsterskim 15 grudnia 2022 r. w Londynie.
(Chris Jackson/Getty Images)

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z obowiązków królewskich w 2020 roku i przeprowadzili się do Kalifornii.  Na zdjęciu są razem ze zmarłą królową Elżbietą II.

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z obowiązków królewskich w 2020 roku i przeprowadzili się do Kalifornii. Na zdjęciu są razem ze zmarłą królową Elżbietą II.
(Getty Images)

Wcześniej tego dnia Netflix wypuścił drugą odsłonę dokumentu „Harry i Meghan”, który skupia się na odejściu księcia i księżnej Sussex z królewskiego życia, który został stworzony przez prasę „Mexit”.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

W 2020 roku para ogłosiła, że ​​rezygnuje ze stanowiska starszych członków brytyjska rodzina królewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *