NBA ogłasza harmonogram meczów półfinałowych Konferencji Wschodniej Pacers vs. Knicks

NBA ogłosiło harmonogram pierwszych czterech meczów serii półfinałów Konferencji Wschodniej Pacers przeciwko New York Knicks. Rozstawiona na szóstym miejscu Indiana pokonała rozstawionego z numerem trzecim Milwaukee w sześciu meczach i awansowała do drugiej rundy play-offów NBA, podczas gdy rozstawiony z drugiej pozycji Knicks pokonał siódmą rozstawioną Filadelfię w sześciu meczach z serii.

Pierwszy mecz odbędzie się w poniedziałek, 6 maja o godzinie 19:30 ET w Madison Square Garden i będzie transmitowany w ogólnokrajowej telewizji TNT. The Knicks będą gospodarzami drugiego meczu w środę, 8 maja o 20:00 ET (również w TNT).

Następnie serial przenosi się do Indianapolis, gdzie drużyna Pacers będzie gospodarzem trzeciego meczu w Cainbridge Fieldhouse w piątek 10 maja o godzinie 19:00 czasu wschodniego. The Blue & Gold będzie gospodarzem czwartego meczu w niedzielę 12 maja o 15:30 ET. Mecz 3 będzie transmitowany w telewizji ESPN, a mecz 4 będzie transmitowany w telewizji ABC.

Daty i godziny meczów 5, 6 i 7 pozostają do ustalenia.

Bilety na pojedyncze mecze na mecze 3, 4 i 6 w Gainbridge Fieldhouse trafią do sprzedaży w piątek, 3 maja o 16:00. Fani mogą odwiedzić Pacers.com/Playoffs, aby kupić bilety, zarejestrować się, aby uzyskać ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży i zagwarantować sobie miejsce w play-offach, dokonując wpłaty w ramach programu biletów na sezon 2024–25.

Pełny harmonogram pierwszej rundy serii znajduje się poniżej.

Harmonogram serii: Indiana nr 6 kontra Nowy Jork nr 2

dzień DATA odległy Dom gra czas i) telewizja
Poniedziałek 6 maja Indiana Nowy Jork 1 7:30 wieczorem TNT
Środa 8 maja Indiana Nowy Jork 2 20:00 TNT
Piątek 10 maja Nowy Jork Indiana 3 19:00 ESPN
Niedziela 12 maja Nowy Jork Indiana 4 15:30 ABC
TBA TBA Indiana Nowy Jork 5 TBA TBA
TBA TBA Nowy Jork Indiana 6 TBA TBA
TBA TBA Indiana Nowy Jork 7 TBA TBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *