Oaks Park zostanie otwarty w sobotę; Przejażdżka AtmosFEAR została zamknięta, a 2 tuziny osób zostało uwięzionych na 30 minut

W sobotę zostanie otwarty park rozrywki Oaks.

Park rozrywki Oaks zostanie otwarty w sobotę, dzień po awarii „przytłaczającej” huśtawki w parku, w wyniku której dwadzieścia osób utknęło do góry nogami na około pół godziny, co dodatkowo wydłużyło uroczystości w dniu otwarcia.

Park jest otwarty od południa do 20:00, ale przejażdżka Atmphere, która zakończyła się w piątkowe popołudnie na, jak to określili urzędnicy parku, „szczycie”, na pokładzie znajdowało się 28 pasażerów zapiętych pasami i pozostanie zamknięta do odwołania.

Przedstawiciele straży pożarnej w Portland podali w komunikacie prasowym późnym piątkowym wieczorem, że jej zespół ratownictwa linowego pod dużym kątem wziął udział w ćwiczeniach ewakuacyjnych dla AtmosFEAR w zeszłym roku i pomógł personelowi ratunkowemu bezpiecznie zareagować około 15:00.

„To szkolenie zapewniło wszystkim zaangażowanym silną współpracę i zaplecze, a także umożliwiło dobre planowanie wstępne” – czytamy w komunikacie prasowym. „W rezultacie pracownicy PF&R i parku byli w stanie ręcznie obejść system i bezpiecznie sprowadzić pojazd i wszystkich jeźdźców na ziemię. Dziewięć minut po rozpoczęciu tej ręcznej procedury zawodnik powrócił na ziemię.

– Beth Slovic jest zastępcą redaktora w grupie Bezpieczeństwo publiczne i Wiadomości z ostatniej chwili. Skontaktuj się z nią pod numerem 503-221-8551 lub pod adresem [email protected].

Nasz magazyn potrzebuje Waszego wsparcia. Zapisz się już dziś OregonLive.com/subscribe.

Najnowsze wiadomości dotyczące bezpieczeństwa publicznego

Możemy otrzymać rekompensatę, jeśli kupisz produkt lub zarejestrujesz konto za pośrednictwem łącza na naszej stronie. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze Zgoda użytkownika Zgadzam się, że Twoje kliknięcia, interakcje i dane osobowe mogą być gromadzone, rejestrowane i/lub przechowywane przez nas, media społecznościowe i innych partnerów zewnętrznych. Polityka prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *