Susie i Philip polują na głosy, podczas gdy zamieć wstrzymuje głosowanie w wyborach specjalnych

Philip i Tom Suozzi – Massey Melesa (Getty Images)

Demokrata Tom Suosi i Republikanin Masi Melesa Philip Walczyli o głosy Wtorkowa zamieć śnieżna w dniu wyborów specjalnych groziła spadkiem frekwencji w gorąco kwestionowanych wyborach specjalnych do Kongresu na Long Island, które miały zastąpić zhańbionego byłego członka parlamentu. Jerzego Santosa.

Były dwie kampanie Podwozi kibiców do zaśnieżonych lokali wyborczych W dzielnicy NY-03 i handlując dźgnięciami w ostatniej chwili liczyli na przewagę w trudnym wyścigu, który według sondaży był zbyt blisko wygranej.

Suosi obudziła się wcześnie, aby spotkać się z pracownikami Intensywne opady śniegu w magazynie UPS w Uniondale.

„Nie ma śniegu dla Zespołu Susie!” On zadeklarował.

Mężczyzna jedzie na rowerze, gdy w Nowym Jorku pada śnieg, 13 lutego 2024 r.  (Getty Images autorstwa YUKI IWAMURA/AFP)
Mężczyzna jedzie na rowerze, gdy w Nowym Jorku pada śnieg, 13 lutego 2024 r. (Getty Images autorstwa YUKI IWAMURA/AFP)

Mówiono, że frekwencja jest bardzo niskaRano wśród gęstego śniegu. Ale nadal Obie kampanie stwierdziły, że spodziewają się poprawy sytuacji Godne uwagi, jeśli po południu przejdzie burza.

Ostateczny sondaż przedwyborczy przeprowadzony przez konserwatywną firmę sondażową Suozzi dał niewielką marżę na poziomie 46–45%. Na Filipie. Z najnowszego sondażu wynika, że ​​były poseł sprawujący trzy kadencję ma w podmiejskiej dzielnicy swingowej przewagę mniejszą niż wschodząca gwiazda GOP Philip.

Badanie dostarczyło dobrych wiadomości dla Demokratów Suozzi prowadzi o 21% Wśród wyborców, którzy głosowali już osobiście lub wcześniej za pomocą karty do głosowania korespondencyjnego.

Odkrycie potwierdza twierdzenia Demokratów, że Suozzi ma już znaczną przewagę w wyścigu, która może być jeszcze większa, jeśli zimowa burza wpłynie na frekwencję.

Hrabstwo Nassau, w którym w sondażach uzyskało ponad 80% głosów, z opóźnieniem ogłaszało wyniki wyborów, ponieważ lokale wyborcze zamknęły się o 21:00.

Są obie strony Dużo zainwestował w zdobycie mandatuMiała charakter głównie demokratyczny, ale zapewniła Santosowi 7% zwycięstwo w połowie kadencji w 2022 r., a Republikanie wygrali wybory na całym Long Island.

Republikanie A Siedem miejsc w Izbie ReprezentantówJeśli Suozzi wygra, liczba ta zostanie zmniejszona do sześciu, co oznacza, że ​​spiker Izby Reprezentantów Mike Johnson może stracić nie więcej niż dwa głosy GOP, aby zapewnić przyjęcie ustawy.

Okręg obejmujący North Shore i część Queens jest uważany za lidera jesiennych wyborów. Demokraci będą dążyć do odzyskania Izby Z GOP-u.

W kilka miesięcy po zwycięstwie Santos stał się narodowym puentą, kiedy został zmuszony do przyznania się do kłamstwa na temat dużej części swojego życia. W zeszłym roku został wydalony z Izby Reprezentantów i oczekuje na proces pod zarzutem oszustwa federalnego, kradzieży i finansowania kampanii.

Więcej informacji znajdziesz w New York Daily News

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *