2 zabitych, 7 rannych w strzelaninie w Chicago Washington Park: Policja

Dwie osoby zginęły, a siedem innych zostało rannych w strzelaninie w Washington Park we wtorek wieczorem, podała policja w Chicago.

Tuż przed 20:00 dwie grupy ludzi były w parku, kiedy wybuchła bójka i oddano strzały, powiedział zastępca komendanta policji w Chicago Fred Melian na konferencji prasowej w parku po drugiej stronie ulicy od University of Chicago Medical Center. izba przyjęć

Według policji ratownicy medyczni zareagowali na East 51st Street i South Champlain Avenue i zabrali pięciu mężczyzn i kobietę na University of Chicago Medicine.

Policja poinformowała, że ​​19-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala Inside Hospital w stabilnym stanie z raną postrzałową w prawe ramię. Inny 46-letni mężczyzna i 33-letnia kobieta przetransportowali się na UC z ranami otarciami odpowiednio na prawej łydce i prawej ręce.

Jeden z dwóch zmarłych został zidentyfikowany jako Lionel Coward, lat 43, powiedział urząd lekarza sądowego w Cook County. Doznał rany postrzałowej w tył głowy i został uznany za zmarłego na Uniwersytecie o 20:42.

Inna zmarła osoba – 20-latek – została początkowo zabrana na WZJG w stanie krytycznym. Według biura sądowego i policji został uznany za zmarłego o 21:55 po tym, jak doznał wielu ran postrzałowych na ciele. Nie został jeszcze zidentyfikowany.

Sanitariusze przewiezieni do U. of C. Wszystkie inne ofiary są wymienione w uczciwym stanie. 30-letni mężczyzna został postrzelony w lewą szczękę, 39-letni mężczyzna został postrzelony w prawą kostkę, 27-letnia kobieta została postrzelona w lewe udo, a 22-letni mężczyzna został postrzelony w lewy łokieć.

Od środy rano nikogo nie było w areszcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *