Aktualizacje na żywo: Prawybory prezydenckie w stanie Michigan

12:22 ET, 27 lutego 2024 r

W większości stanów Michigan głosowanie kończy się o godzinie 20:00. Oto, na co warto zwrócić uwagę podczas dzisiejszych wyborów prezydenckich

Od Gregory'ego Kriega i Erica Bradnera z CNNWe wtorek ktoś głosuje w Detroit.

Dieu-Nalio Chery/Reuters

Oczekuje się, że prezydent Joe Biden i były prezydent Donald Trump wygrają swoje wyścigi, ale tak się stanie Lekcje do odrobienia dla obu stron.

Oto, co warto zobaczyć w Michigan:

Pierwsze głosowanie nad strategią Bidena dla Izraela: Wsparcie Bidena dla Izraela – który według ministerstwa zdrowia enklawy zginęło około 30 000 Palestyńczyków w wojnie w Gazie – rozwścieczyło amerykańskich postępowców, wśród których wielu to Amerykanie pochodzenia żydowskiego i arabskiego. Miasto Dearborn w stanie Michigan ma jedną z największych społeczności arabsko-amerykańskich w Stanach Zjednoczonych. Ta złość podsyca ogólnokrajowy ruch wśród demokratycznych krytyków Izraela, który chce, aby wyborcy zaznaczali na swoich kartach do głosowania „niezdecydowani”. Jak bardzo Demokraci ze stanu Michigan są oddani Bidenowi? Wtorek pokaże.

Zepsuty i zagmatwany proces GOP: Reakcja Republikanów na decyzję Demokratów o zmianie kalendarza nominacji prezydenckich partii po wyborach w 2020 r., proces przyznawania delegatów między wtorkowymi prawyborami Partii Republikańskiej w Michigan a sobotnią konwencją partii stanowej – wypchnęły stany Iowa i New Hampshire przed Karolinę Południową i Nevadę i opuściły Michigan trzeci w swoim nowym składzie. .

Testy dla Bidena i Trumpa: Biden liczy na poparcie związku zawodowego United Auto Workers, wsparcie czarnych wyborców i silną infrastrukturę Demokratów – wyborców ośmielonych walką o prawa do aborcji, która zapewniła gubernatorowi Gretchen Whitmer i jej partii zwycięstwa w wyborach w 2022 roku. Tymczasem Trump ma nadzieję na przeprojektowanie białej koalicji klasy robotniczej, która pomogła zburzyć „niebieski mur” w Pensylwanii, Michigan i Wisconsin w 2016 roku.

Przeczytaj więcej o tym, na co należy zwrócić uwagę wcześniej Prawybory prezydenckie w Michigan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *