Albert Pujols, kardynałowie zgodzili się na transakcję

Jowisz, Fla. – Kiedy Albert Pujols Potwierdził, że będzie to ostatni sezon w jego niekwestionowanej karierze w Hall of Fame – i z tymi samymi ustawieniami Cardinals, że zacznie się, nadejdzie dokładnie tam, gdzie cieszy się największym sukcesem – i podkreślił. To nie jest jakaś rytualna, nostalgiczna turystyka Gatunek Hollywood jest pełen końcówek.

Nie, Pujols wraca do składu Cardinals Red i stara się być jednym z najbardziej przerażających sługusów w grze, a on jest tutaj, aby pomóc w przepchnięciu St. Louis na kolejne mistrzostwa World Series, powiedział ponownie w poniedziałek po ponownym dołączeniu do swojej poprzedniej drużyny – rok kontrakt. Warunki umowy nie zostały ogłoszone, ale źródło powiedziało Markowi Feinsandowi z MLB.com, że była warta 2,5 miliona dolarów.

Czas pokaże, czy 42-letni Pujols będzie w stanie wywołać taką samą magię, jaką zrobił zdobywając dwa mistrzostwa, trzy nagrody MVP i 10 kolejnych trafień w sezonie 2001-11 z Cardinals. 300 i rozbij 30 lub więcej home runów. Z olśniewającym stalowym blaskiem i podekscytowanym nastrojem, który okazał się identyczny podczas jego pierwszego biegu w St. Louis, Pujols powiedział, że ma nadzieję wydostać się z tego ostatniego biegu w koszulce z nietoperzowymi ptakami.

„Dla mnie myślę, że jestem tu z jakiegoś powodu” – powiedział Pujols, gdy schodził z prawego ogrodzenia na stadionie Rogera Deana i przeszedł faul line, aby dołączyć do swojej drużyny Cardinals w boisku. Ich Porażka 2-1 z Astros. „Wierzą, że nadal mogę grać w tę grę i mają nadzieję, że ten system pomoże mi wygrać mistrzostwo. Ja też w to wierzę”.

Pujols – jeden z najbogatszych graczy kardynałów w historii, wraz z Hall of Famer Stan Museum, Bobem Gibsonem, Lou Brockiem i Ozzym Smithem – powrócił do serii, gdy łapacz Yadier Molina wkracza na 19. rok życia. I ostatni sezon i miotacz Adam Winewright również mogą wyjść. Winewright, który w poniedziałek stracił dwa przejazdy w czterech rundach w pięciu rundach, ma nadzieję, że Pujols będzie miał misję, aby pokazać mnóstwo resztek w zbiorniku jako hitter.

„Wygląda na to, że jest w dobrej formie i jest zmotywowany” – powiedział Weinwright, zauważając, że w poniedziałek Pujols obudził go „niedźwiedzim uściskiem” z przedwczesnego snu.

„Jeśli Albert zostanie zmotywowany w dowolnym momencie, jest to bardzo, bardzo niebezpieczna rzecz” – powiedział Wynride. „Jest zmotywowany, aby pokazać ludziom, że nie jest za stary ani nie jest na wzgórzu. Nie sądzę, że powinien za tym tęsknić; chce wyjść i coś udowodnić. Dobrze jest położyć ten chip na ramieniu. Niezbyt sympatyczny, ale chce się udowodnić.

Właściciel Cardinals, Bill Dwight Jr., natychmiast zareagował na dodanie Pujols – numeru, kiedy przybył do siedziby zespołu w poniedziałek rano. 5 zobaczyłem fana w koszulce. David Jr. nazwał podpisanie kontraktu „punktem kulminacyjnym wiosny”.

Pujols wstydził się swoich 21 startów u siebie w sezonie 21 i strzelił 700 bramek – większość z tych strat po swoim historycznym występie w 11 sezonach z Cardinals. Zdobył 328 punktów i zdobył 445 u siebie z Redfords, dziewięć razy został wybrany All-Star i dwukrotnie zdobył Złotą Rękawicę.

Pujols, który opuścił St. Louis w 2011 roku, podpisał 10-letni, warty 240 milionów dolarów kontrakt z Aniołami, emocjonalnie powracający do St. Louis w ostatnich latach, grając dla Anaheim i Los Angeles Dodgers. Obecni Cardinals Dakota Hudson i JA Happ w 2019 roku przed i po powrocie do domu w zeszłym sezonie – liczne wyróżnienia, które otrzymał od fanów Cardinals – pozwoliły mu ponownie marzyć o powrocie do St. Louis.

„Zawsze była nadzieja, więc nigdy nie zamkniesz drzwi” – ​​powiedział Pujols. „System nigdy mnie nie zamknął, a ja nigdy nie zamykałem drzwi. To świetna okazja. Wszystko zawsze dzieje się w Bożym czasie, a teraz jest idealny czas. Wróciłem tutaj i jestem bardzo podekscytowany.

Weinwright, który grał w Pujols w St. Louis w latach 2005-11, powiedział, że biegi u siebie na Bush Stadium w ostatnich latach postawiły go w bardzo złej sytuacji. Z jednej strony chciał wspierać swoich kolegów miotaczy Cardinals, ale był też bardzo szczęśliwy z powodu bliskiego przyjaciela.

„Nigdy nie mieliśmy żadnych urazów” – powiedział Weinwright, przyznając, że w ostatnich dniach zmuszał kierownictwo do ponownego zalogowania się do Bujols. „Z fanami wydawało się, że minęło dużo czasu i wydawało się, że pod mostem jest woda.

„Byli zadowoleni, że go widzą, a kiedy zdobył gola w domu, to zawsze była sprawa Alberta.

Jakby potrzebował dodatkowej motywacji, Pujols powiedział, że wiedząc, że to będzie jego ostatni sezon, zmotywuje go do ukończenia wyścigu w wielkim stylu – mając nadzieję, że Puchar Świata Serii zostanie uniesiony nad jego głową.

„To ja, to mój ostatni bieg” – powiedział szczerze Pujols. „Ci faceci, [Molina and Wainwright], Wywarł na mnie ogromny wpływ i mamy razem wspaniałą historię. Teraz chcemy dodać to do naszej historii. Mamy nadzieję, że uda nam się to zrobić w tym roku i zdobyć to trofeum mistrzowskie. Gdybyśmy mogli to zrobić, byłoby to dla nas wyjątkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *