Arch Manning występuje z podaniem niszczyciela z 75 jardów podczas wiosennego meczu piłki nożnej w Teksasie

AUSTIN, Teksas — Rozgrywający pierwszego roku w czerwonej koszulce Teksasu, Arch Manning, był gwiazdą corocznego wiosennego meczu drużyny Longhorns, który w sobotę rzucił na odległość 355 jardów i zdobył trzy przyłożenia.

Do występów Manninga zaliczało się podanie z 75 jardów do DeAndre Moore'a w pierwszym meczu Manninga oraz dobry pokaz celności podczas wykonywania pierwszych 10 podań. Manning zakończył podanie 19 z 26, a co najmniej cztery z jego niekompletnych trafień trafiły w ręce docelowego odbierającego.

Według planu trenera Steve'a Sarkisiana rozgrywający Quinn Evers rozegrał tylko dwie serie, więc większość akcji rozgrywał w ataku pierwszego składu. Sarkisian powiedział po meczu, że Manning i prawdziwy debiutant Trey Owens chcieli dostać jak najwięcej pracy, ponieważ wie, co ma Evers.

„Wiem, kim jest Quinn” – powiedział w sobotę Sarkisian. „Quinns miał wspaniałą wiosnę”.

Biuletyn Pulsowy

Bezpłatne, codzienne aktualizacje sportowe prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Zapisać się

Bezpłatne, codzienne aktualizacje sportowe prosto do Twojej skrzynki odbiorczej. Zapisać się

kupićKup newsletter Pulse

Evers nie zdobył bramki w żadnej ze swoich serii, a jedna z nich zakończyła się stratą, gdy zawodnik atakujący z krawędzi Ethan Burke odbił podanie na linii wznowienia. Evers, który poprowadził drużynę Longhorns do mistrzostw Big 12 i play-offów College Football w 2023 r., rozpoczyna swój trzeci rok jako starter Longhorns.

Manning, zięć Peytona i Eli Manninga oraz syn Coopera – którego widywano publicznie od czasu podpisania kontraktu z Longhorns – zaliczył w sobotę najdłuższy występ na boisku. W zeszłym sezonie zagrał zaledwie w dwóch meczach, zdobywając 2 z 5 punktów w listopadowym zwycięstwie 57-7 z Texas Tech, a następnie wszedł w posiadanie ostatniego posiadania i wyprzedził czas w zwycięskim meczu Longhorns Big 12 Championship Game z Oklahomą. stan : schorzenie. Nawet w wiosennym meczu Longhorns w zeszłym sezonie Manning nie był faworytem. 3 otrzymał mniej snapów jako rozgrywający i uzyskał wynik 5 z 13 z 30 jardów.

„Chciałem, żeby Arch poszedł do piłki nożnej” – powiedział Sarkisian. „Tak naprawdę nie grał od roku”.

Manning jest zdecydowanym rozgrywającym nr 2 za Ewersem w 2024 r. po tym, jak w grudniu rezerwowy drużyny Teksasu z 2023 r. Malik Murphy przeniósł się do Duke.

Owens rzucił trzy podania na przyłożenie dla Pomarańczowych.

(Zdjęcie: Sarah Diggins / USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *