Astros kontra Phillies: kanał telewizyjny World Series, czas gry 2, miotacze, jak oglądać online, transmisja na żywo, kursy

Dobre zdjęcia

World Series 2022 rozpoczął się w piątek wieczorem Filadelfia Filadelfia Oszołomiony Houston Astros Powrót w grze 1 z wygraną. Phillies zlikwidowali wczesny pięciobiegowy deficyt przeciwko Justinowi Verlanderowi, Zwyciężyła dziesiąta zdobycz JD Realmuto. Filadelfia ma teraz trzy zwycięstwa do trzeciego tytułu World Series (również 1980 i 2008). Tymczasem Houston spróbuje wziąć udział w serialu w domu w sobotni wieczór.

Historycznie zwycięzca Game 1 wygrał ostatnie cztery World Series i 13 z ostatnich 16 World Series, ale drużyny wygrywające Game 1 z najlepszych siedmiu wygrały 64 procent serii. Seria ma jeszcze długą drogę do przebycia, ale Phillies postawili się w dobrej sytuacji, kradnąc grę 1 pomimo przegranej 5:0 z Verlanderem.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny harmonogram sezonuI Oto drabinka play-off 2022. Przejdźmy teraz do ważnych rzeczy w grze 2.

Jak zobaczyć

Data: sobota, 29 października | Czas: 20:03 ET
Miejsce: Park Minute Maid (Houston, Teksas)
Częstotliwość telewizyjna: Lis | Transmisja na żywo: fuboTV (wypróbuj za darmo)
Sprzeczności: HOU-145; PHI +122; O/U: 7 (przez Caesars Sportsbook)
Przystawki: LHP Framber Valdez (17-6, 2,82 ERA) vs. RHP Zach Wheeler (12-7, 2.82 ERA)

Gra specjalna | Houston Astros kontra Philadelphia Phillies

Zapowiedź

Drużyna Destiny Vibrations z Filadelfii wróciła po pięciu rundach w pierwszym meczu i obroniła łapę jednego z najgorszych defensywnych defensorów w tym meczu, Nicka Castellanosa. Naprawdę jednak zwycięstwo w pierwszym meczu pokazało, jak niebezpieczni są Phillies. Ich skład jest pełen plusowych hitów narzędziowych i Menedżer Ron Thompson nacisnął w październiku wszystkie właściwe przyciski typu bullpen. Astros byli najlepszą drużyną w długim 162-meczowym sezonie, chociaż najlepsza drużyna nie zawsze wygrywa krótkie serie posezonowe. Houston stracił przewagę na własnym boisku w serii i stracił mecz za asem zespołu. Zwycięstwo w drugim meczu wydaje się niezbędne, aby uniknąć przegranej 2:0 w serii rewanżowej do Filadelfii.

Prognoza

Wszystkie znaki wskazują Phillies w grze 2. Położyli swoje asy na kopcu w Wheeler, a ofensywa była znacznie lepsza przeciwko leworęcznym niż praworęcznym w sezonie zasadniczym. Valdez nie jest zwykłym leworęcznym i trudno mi uwierzyć, że Astros mogą przegrać u siebie dwa mecze z rzędu. Houston zostaje wybrany w grze 2.

Wybór: Astros 5, Phillies 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *