Bray Wyatt, były mistrz WWE, umiera w wieku 36 lat

Jak poinformowała firma, były mistrz World Wrestling Entertainment i wrestler trzeciej generacji Bray Wyatt zmarł w czwartek w wieku 36 lat.

Pan. Śmierć Rotundy została ogłoszona przez dyrektora ds. treści WWE Paula Levesque, byłego zapaśnika znanego jako Triple H, na X, wcześniej znanym jako Twitter. WWE potwierdziło śmierć w oświadczeniu na swojej stronie internetowej.

„Znany ze swoich hipnotyzujących występów i niesamowitej prezencji na ringu, Wyatt był supergwiazdą swojego pokolenia i dokonał wielu wyczynów w WWE, w tym został mistrzem WWE w 2017 roku” – czytamy w oświadczeniu.

Pan. Rotunda Taylor jest bratem Rotundy Jedź do Dallasu; Syn zapaśnika z Hall of Fame Mike Rotunda; i wnuk Roberta Windhama Jeżyna Mulligan.

W czwartkowy wieczór w mediach społecznościowych napłynęły wyrazy uznania od fanów i rówieśników wrestlingu.

Aktor i były zapaśnik WWE Dwayne Johnson, który gra „The Rocka”, w mediach społecznościowych oznajmił, że pan Wyatt to „bardzo wyjątkowa, fajna i rzadka postać, którą trudno stworzyć w naszym świecie pro wrestlingu”.

Pan. Rotunda pozostawił swojego partnera, byłego spikera WWE Joseanna Offermana i jego dzieci, powiedział rzecznik WWE Chris Legentil.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *