Chaim Bloom o Bogartach, pitchingu, dodatkach poza sezonem

21:34: Julian McWilliams z Boston Globe Powołując się na praworęcznego, wyszukiwanie pitchingu ma kilka aktualizacji Tommy’ego Conleya Celuj w bullpen Red Sox. Sox nie poczynili dużych postępów w ostatnich negocjacjach z Eovaldim, a Red Sox są znani z zainteresowania. Prezent SengiJapońska gwiazda jeszcze nie odwiedziła Bostonu, ponieważ odwiedza inne zespoły.

Abreu otrzymał trzyletni kontrakt na udane prowadzenie ”W przedziale od niskiego do średniego 40 mln USD”, mniej niż trzy lata i 59,5 mln USD, które Abreu otrzymał od Houston.

18:47: Chief Baseball Officer Red Sox Chaim Bloom rozmawiał z Alexem Speierem z Boston Globe (wątek na Twitterze) i innych reporterów na dzisiejszych zimowych spotkaniach, przedstawiając szczegółowe plany swojego zespołu na resztę poza sezonem. Chrisa Martina I Joela Rodrigueza Bloom powiedział, że dodatki reprezentują jak dotąd najbardziej znaczące dodatki Bostonu, a Sox może dodać co najmniej dwa kolejne środki łagodzące, aby wzmocnić bullpen.

Ogólnie rzecz biorąc, Bloom powiedział, że zespół chce dodać „Siedem osiem dziewięć„Wojownicy”Zbuduj zespół, który kochamy” Ten skład obejmuje trzech lub czterech graczy pozycyjnych i co najmniej jednego startera”.Odwrócenie, przywództwo i zrównoważony rozwój”, a także rundy.

Na papierze Red Sox wydaje się być skazany na powtórkę Po pierwsze Trzy pora roku Pod przywództwem Blooma klub wykonał duże i małe ruchy, aby zmienić skład. Ta quasi-organizacja dodała do listy zwykłych graczy i statystów, z ogólnym naciskiem na pozyskiwanie kontrolowanych graczy i graczy na kontraktach krótkoterminowych – główne wyjątki. Historia TrevoraI jego sześcioletni kontrakt o wartości 140 mln USD z marca ubiegłego roku.

Taktyka Blooma spotkała się z mieszaną reakcją ze strony Red Sox Nation, ponieważ ostatnie trzy sezony zespołu składały się z występów w ALCS (w 2021 r.) I dwóch ostatnich miejsc w AL East (2020 i 2022). Mniej zapowiadane posunięcia Blooma dużo przyniosły, ale niewiele się opłaciły, a brak wydatków Bostonu na graczy z dużymi biletami spotkał się z krytyką, biorąc pod uwagę tradycyjne sposoby działania zespołu na dużym rynku. Red Sox przez trzy sezony Blooma byli co najmniej w pierwszej dziesiątce listy płac, aw zeszłym roku przekroczyli nawet granicę podatku od luksusu, chociaż wiele z największych wydatków zespołu zostało dokonanych, zanim Bloom dołączył do organizacji.

Są czerwone skarpetki trochę pieniędzy Zostawiając książki tej zimy, oczywiście, z Xander Bogaerts Bycie najważniejszym wolnym agentem klubu. Relacje z weekendu wskazany Sox nie są jednymi z głównych członków rynku Bogaerts, a Red Sox nawet jeszcze tego nie zrobiliKonkurencyjna oferta” na skróty.

Bloom odrzucił dziś te spekulacje, mówiąc: „Oczywiście złożyliśmy mu oferty, jesteśmy zaręczeni i pozostaniemy zaręczeniBogaerts jest nadal najwyższym priorytetem drużyny Red Sox, choć Blum spodziewał się, że przyjrzy się wszystkim jego opcjom podczas swojej pierwszej podróży do wolnej agencji.

Ponowne podpisanie kontraktu z Bogaertsem i umocnienie pozycji shortstopa na nadchodzące lata będzie miało oczywiście duży wpływ na plany Bostonu dotyczące przerobienia mieszanki pozycji i graczy. Bloom zauważył, że historia lub Enrique Hernández Bogarts mógłby przejąć pozycję na shortstopie, gdyby odszedł, ale jeśli zostanie, historia będzie na drugiej bazie, a Hernandez będzie mógł odbijać się od diamentu, być może pozostając głównie na środku pola.

Historia i Hernandez muszą gdzieś odgrywać codzienne role i Rafał Devers Trzecia baza jest zakryta i Alex Verdugo Dostanie regularną pracę w jednym lub dwóch rogowych miejscach na boisku. Jednak w innych miejscach wokół diamentu następuje zmiana i trochę więcej okazji do dodania nowych twarzy, w zależności od tego, ile czasu Red Sox są skłonni dać młodszym graczom w ten sposób. Domy Tristana, Jarona DuranaLub Jeter Downs. Na przykład Sox technicznie mają wielu kandydatów na pierwszą bazę / DH w Cass, Bobby’ego DahlbeckaI Erica HosmeraAle zespół nadal Zrobił duże pchnięcie podpisać José Abreu Zanim Abreu zdecydował się dołączyć do Astros.

Pogoń za Abreu wskazuje na większą gotowość do wydawania pieniędzy ze strony front office. Do ponownego podpisania i sprowadzenia Bogaertsa potrzebny byłby znacznie większy kontrakt Nathana Ewaldiego Ponownie wymagane jest zdrowe, wieloletnie zobowiązanie. Bloom jest obecnymi wolnymi agentami Eovaldi i Michał Wacha Oba są nadal możliwe, ponieważ zespół bada rynek pitchingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *