Dow Jones upada, gdy zaczyna się posiedzenie Fed; Elon Musk przenosi Twittera; Apple w środku transakcji MLS

Dow Jones Industrial Average ponownie spadł, gdy rozpoczęło się ostatnie posiedzenie banku centralnego. Tesla (DSLA) CEO Elon Musk ma zamiar stworzyć Świergot (TWTR) Przenieś się w tym tygodniu. Jabłko (APL) Pojawił się po podpisaniu kontraktu z Major League Soccer.




X.



Tymczasem trzy spółki oczekują nakładów. Kapitał zdrowotny (Siedziba) Po sprawdzeniu punktu zakupu Usługi ilościowe (PWR) I Zasoby Ramago (METC) Tworzą bycze podstawy.

Wstępne dane pokazały niższe poziomy zarówno na Nasdaq, jak i na giełdzie nowojorskiej.

Tymczasem dochody benchmarkowych 10-letnich obligacji skarbowych wzrosły o 10 punktów bazowych do 3,47%. Ropa naftowa West Texas Intermediate straciła początkowe zyski i spadła o ponad 2%, osiągając poziom powyżej 118 USD za baryłkę.

Rentowności rosły od czasu publikacji ostatnich danych Departamentu Pracy o indeksie cen producentów. Ceny producentów wzrosły o 0,8% w maju po wzroście o 0,5% w kwietniu Oceny Econode. Inflacja producentów wzrosła o 10,8% rok do roku, nieco poniżej szacunków 11%.

Dzieje się tak, gdy Rezerwa Federalna rozpoczyna we wtorek swoje ostatnie dwudniowe posiedzenie polityczne. Sprzeczności do wzrostu wskaźnika finansowego Fed o trzy czwarte punktów wzrosły w tym tygodniu ze względu na ostatnie dane o inflacji.

Nasdaq traci zyski z powodu podziałów giełdowych

Nasdaq radził sobie dobrze na kodach kluczy. Spóźnił się o 0,2%. ்துவோடுவோ (PDD) Lepsze wyniki z 12% wzrostem.

S&P 500 zamknął się niżej na poziomie 0,4%. Basen (Basen) był poważnym niepowodzeniem, ponieważ spadł o 5,2%.

S&P 500 Działy były w większości negatywne. Tylko technologia i energia rozwinęły się. Artykuły spożywcze i opieka zdrowotna były bardzo słabe.

Kapitaliki zostały ugryzione przez niedźwiedzie, a Russell 2000 spadł o 0,4%.

Jednak stada wzrostowe są w stanie wyżywić niedźwiedzie. Innowator IBD 50 ETF (FFTY), A Belvetere dla akcji wzrostowych, zwiększył sesję o 0,8%.

Dow Jones Today: Akcje Apple zyskują dzięki transakcji MLS

Dow Jones Industrial Average pozostaje w tyle za innymi kluczowymi indeksami. To około 150 punktów lub 0,5% mniej.

Pomimo niewielkich marż, akcje Apple są jednym z elementów, które robią największe postępy. Pod koniec dnia wzrósł o 0,7%.

Pojawia się po tym, jak firma ogłosiła 10-letnią umowę z Major League Soccer na transmisję meczów w swoim serwisie streamingowym. To kolejny ruch w grze po tym, jak firma zaczęła w tym roku streamować mecze Major League Baseball.

JPMorgan powtórzył, że akcje Apple są przeważone, a firma optymistycznie patrzy na perspektywy Apple TV+. Do 2025 roku bank spodziewa się wygenerować przychody w wysokości około 4,8 miliarda dolarów.

Ale Boeing (licencjatIndeks Dow Jones Industrial Average wzrósł dziś o 5,4%. Procter & Gamble (B.G.) Spadł daleko w tyle o 3,1%.

Elon Musk prowadzi spotkanie na Twitterze

Akcje TWTR wzrosły we wtorek. Elon Musk, dyrektor generalny Tesli, która próbuje kupić firmę zajmującą się mediami społecznościowymi, ma w czwartek spotkać się z pracownikami Twittera.

Dziwny administrator odpowie na zgłoszone wcześniej pytania pracowników na wirtualnym spotkaniu w czwartek, Według CNN.

Niepewność otacza przejęcie Muska za 44 miliardy dolarów.

Prezes Tesli powiedział, że umowa została „zawieszona”, ponieważ czekał, aby dowiedzieć się o liczbie botów i fałszywych kont na portalu społecznościowym.

Akcje Twittera zakończyły dzień na wysokim poziomie, ale wciąż na plusie 0,5%. Jest zakorzeniony poniżej swojej podstawowej średniej ruchomej.

Akcje Tesli również oddały pewne wzrosty, ale nadal zamknęły się na 2,4%. Poprzedni stos tabeli liderów stoi teraz daleko od niego 50-dniowa średnia krocząca.

TSLA jest zakorzenione znacznie poniżej obecnego Integracja 1208,10 wpis, Analiza MarketSmith pokazuje.


Rynek czeka na dużą podwyżkę cen banku centralnego, ponieważ rentowności nadal rosną


Dow Jones Out: 3 udostępnienia danych wejściowych oka

Kapitał zdrowotny przekroczył limit kupowania Kubek z krótką rączką Z początkowym wpisem o 66.23. Rękojeść nie spełnia jednak 5-dniowego minimum pod względem długości, zachowując poczucie ostatecznej przyczepności w obrębie bazy. Więc może to być 72,80 Najlepszy punkt zakupuLub 10 centów od lewego górnego rogu nowego kubka.

Akcje odchodzą od 50-dniowego zamówienia. Chociaż ogólna wydajność była dobra, przychody nie były doskonałe. Obecnie posiada jeden Ocena EPS od 99 do 60.

Firma zajmująca się księgowością oszczędności zdrowotnych EPS spadała od kilku kwartałów, ale oczekuje się odbicia w roku podatkowym 2024, który kończy się w styczniu tego roku. Zysk na akcję Wall Street wzrósł o 31% do 1,68 USD.

Po stworzeniu innowacyjnych formularzy, jedna lub dwie akcje należy dodać do swojej listy obserwowanych.

Firma Quanta Services opracowała podstawę kubka z ręką o punkcie zakupu 138,56. Akcje znalazły wsparcie na linii 50-dniowej w obliczu powszechnej słabości.

Względna linia siły osiągnęła nowy poziom, co jest zachęcającym znakiem. Spółka przyspiesza wzrost EPS i sprzedaży przez trzy kolejne kwartały. Jego motywujące działanie zapewniło mu miejsce Lista śledząca liderów we wtorek.

Energia pozostaje najgorętszą częścią, a rezerwy węgla Ramco Resources stworzył bazę pucharową z potencjalnym punktem zakupu 21.10.

Po raz pierwszy od kwietnia, akcje odbiły się od 50-dniowych maksimów w zeszłym tygodniu. Grupa Przemysłu Węglowego siedzi obecnie na szczycie 197 grup branżowych IBD Na podstawie wyników porównawczych z sześciu miesięcy.

Analitycy stwierdzili, że całoroczne zyski wzrosły o 559% w 2022 r. do 5,93 USD na akcję. Wielkie Pieniądze w ostatnich tygodniach strzelały do ​​akcji, Według danych MarketSmith.

Obserwuj Michaela Larkina na Twitterze @Ibd_mlarkin Dowiedz się więcej o zapasach wzrostowych i analizach.

Może Ci się spodobać:

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Oto 5 najlepszych akcji do kupienia i oglądania teraz

To jest zapas Ultimate Warren Buffet, ale czy chcesz go kupić?

Kupuj, przeglądaj lub sprzedawaj akcje deweloperów oprogramowania

To jest ostatnia stawka Donalda Trumpa: czy DWAC może to kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *