Dwie kobiety nie żyją, a 10-miesięczne dziecko zostało porwane żywcem po tym, jak dziewczynka została ciężko ranna w parku w Nowym Meksyku

Władze poinformowały w poniedziałek, że 10-miesięczna dziewczynka, jej matka i inna kobieta zostały znalezione martwe, a ciężko ranna 5-letnia dziewczynka została odnaleziona żywa dzień później po porwaniu w parku w pobliżu Clovis w stanie Nowy Meksyk.

Oddział FBI w Albuquerque powiedział Podejrzany przebywa w areszcie, ale nie są znane żadne inne szczegóły.

Policja stanowa Nowego Meksyku wydała bursztynowy alert w przypadku dziecka, którego zidentyfikowano jako Elię Marię Torres.

Policja w Clovis


opieka Identyfikował zmarłe kobiety Samantha Cisneros i Taryn Allen, obie po 23 lata, pochodzące z Teksasu w Nowym Meksyku. Według nich co najmniej jedna kobieta została zastrzelona. W wyniku strzelaniny ciężko ranna została 5-letnia dziewczynka.

Policja stanu Nowy Meksyk Ogłoszono bursztynowy alert Dziecko zostało zidentyfikowane pod koniec piątku jako Elia Maria Torres.

Policja podała, że ​​matka dwójki dzieci Cisnerosa i ojciec dziewcząt współpracowali ze śledczymi i nie są uważani za podejrzanych.

Policja stanowa podała, że ​​kobiety znaleziono z torebkami i dobytkiem w pobliżu ciał w parku miejskim, około 8 km na północ od Clovis.

Na miejscu funkcjonariusze znaleźli fotelik samochodowy, wózek i małą butelkę dla dziecka.

„Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania dziecka” – podała policja.

Na miejscu zdarzenia znaleziono także srebrnego minivana Dodge należącego do kobiety.

Według Amber Alert podejrzany mógł podróżować bordową hondą.

Policja FBI i Clovis zwróciła się już wcześniej do opinii publicznej o wszelkie wskazówki lub wskazówki, a agent specjalny FBI Raul Pujanta powiedział stowarzyszonej z CBS KLPK-TV, że jakiekolwiek szczegóły są „zbyt małe”. zgłoszone.

Bujanda nazwał zabójstwa „przerażającymi czynami”.

Clovis znajduje się we wschodnim Nowym Meksyku, w pobliżu granicy z Teksasem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *