Ewakuacja załóg straży pożarnej w Brunswick Georgia

(CNN) Pożar elektrowni, który spowodował ewakuację w Brunszwiku w stanie Georgia, został ugaszony po tym, jak panował w sobotę po południu. Jak w nim stwierdzono Rada Komisarzy Hrabstwa Glynn.

The Pożar w zakładzie pinoaDostawa specjalnych żywic kalafonii i politerpenów, wczesny sobotni poranek, śrutowanie płytą powiedział na Facebooku prawie trzy godziny później Jest ograniczony i nie ma bezpośredniego zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego.

Później w sobotę, w innym poście na Facebooku, zarząd poinformował, że pożar ponownie się rozpalił i wydano nakaz schronienia na miejscu w promieniu jednej mili wokół elektrowni. Wszystkie nakazy ewakuacji i schronienia na miejscu zostały zniesione około godziny 22, a później urzędnicy powiedzieli, że pożar został ugaszony.

Na konferencji prasowej w sobotę wieczorem burmistrz Brunszwiku, Cosby Johnson, powiedział, że wydał dla miasta ogłoszenie o stanie zagrożenia.

„Ponieważ nie wiemy, jak bardzo możemy kontrolować ten pożar i nie możemy przewidzieć, gdzie wiatr się poruszy, pomyśleliśmy, że lepiej będzie porozmawiać z całym naszym miastem, a nie tylko jego częścią” – powiedział Johnson. powiedział.

Kimberly Michelle Edmond została poproszona o pozostanie na miejscu w sobotę, Powiedział CNN, że ogień nadal płonie około godziny 17:00 i czuje go z domu swojej matki, oddalonego o około milę. Edmond powiedział, że po wyjściu na zewnątrz czuł się trochę zakręcony, ale nie opisał zapachu powietrza jako szczególnie nieprzyjemnego.

Major dodał, że miasto otworzyło schronisko dla przesiedleńców z domów.

Urzędnicy podziękowali pobliskim miastom i hrabstwom, w tym Jekyll Island, Savannah, hrabstwu Wayne w stanie Georgia i Jacksonville na Florydzie za wysłanie środków na pomoc.

Według zastępcy szefa straży pożarnej Brunswick, Lawrence’a Cargilla, pochodzenie pożaru było nadal nieznane od sobotniej nocy.

Korekta: ta historia została zaktualizowana o poprawną pisownię hrabstwa Glynn.

Keith Allen z CNN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *