Fortnite Battle Pass Rozdział 5 Sezon 3: Wszystkie skórki i nagrody

GameSpot może uzyskiwać przychody z partnerstw afiliacyjnych i reklamowych, udostępniając te treści i dokonując zakupów za pośrednictwem linków.

Karnet bojowy Fortnite na sezon 3 rozdziału 5 ma bardzo mocny temat: chaos na pustkowiach. Ambicje nawiązujące do Mad Maxa w tym sezonie skutkują tłustą, doładowaną strefą wojny i mnóstwem nowych postaci pasujących do tej estetyki.

Teraz, gdy dostępny jest już trzeci sezon Fortnite Rozdział 5, poznajmy najnowszą grupę bohaterów, złoczyńców i… warzyw?

  • Pancerz wspomagany T-60
  • Rdza
  • Blizna Mistrza Ringów
  • Mechanik
  • Megalo Don
  • Jeździec Dumy
  • magnes
  • Peabody

T-60 nie trzeba przedstawiać. Zajmuje drugie miejsce po Vault Boyu jako najlepszy film z serii gier Fallout i najnowszy hit Amazon Prime Video.

Rust to nowa wersja skórki wprowadzonej po raz pierwszy w 2017 roku, Rust Lord – będącej wówczas kontynuacją gry Marvel’s Star Lord. Nadaje się do zmiany wyglądu nieużytków przed nim.

Ringmaster Scar prowadzi Nitro Drome, o którym możesz przeczytać u nas Zmiany mapy Fortnite w Rozdziale 5 Sezonu 3 Przewodnik. W tym sezonie jest wrogim bossem.

Tymczasem Mechanik jest głównym mechanikiem, którego można znaleźć na platformie Redline, co czyni wszystkie pojazdy czterokołowe bardziej niebezpiecznymi.

Baddie Megalo Don to wielki brutal, któremu możesz rzucić wyzwanie (lub którego możesz uniknąć) w tym sezonie. Udaj się na brutalną plażę, aby go odebrać — nie spodziewaj się leniwego dnia na słońcu.

Podobnie jak Rust, Pride Rider jest odnowioną skórką sprzed lat – choć w jego przypadku był już wielokrotnie zmieniany. Tym razem otrzymuje spiczaste paski na ramiona i wytrzymałą obudowę odpowiednią na pustkowia.

Magneto jest z pewnością znaną twarzą fanom X-Men, ponieważ często jest przedstawiany jako Wielki Zły. Zadebiutował w Fortnite, dołączając do długiej listy innych skórek Marvela znajdujących się już w grze.

Na koniec, czym byłaby premiera sezonu Fortnite bez dziwnego małego faceta? WLG tego sezonu to Peabody, antropomorficzny peapod z trzema legendarnymi roślinami strączkowymi: Billem, Earlem i Axelem.

Aby zobaczyć więcej zdjęć tych skórek i przepustki bojowej na sezon 3 Fortnite Rozdział 5, przewijaj dalej. Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia każdej nagrody dostępnej obecnie w ramach tej przepustki.

Aby zobaczyć wszystko inne, co dzieje się w Fortnite, sprawdź Wszystko jest nowe w Fortnite Rozdział 5 Sezon 3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *