Grupy energetyczne atakują kierownictwo Bidena z powodu ich niechęci do zwiększania krajowej produkcji ropy

Celem są dwie amerykańskie grupy energetyczne Administracja Bidena Zwolniony w kraju Olej A produkcja gazu, jeden pięciocyfrowy zakup reklam, a drugi jego prezydent będzie zeznawał przed panelem Senatu w przyszłym tygodniu.

Sojusz Energetyczny Stanów Zjednoczonych rozpoczął pięciocyfrową kampanię reklamową przeciwko prezydentowi Bidenowi i jego administracji za „wysyłanie mieszanych sygnałów”. Energia Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych.

Widok jack dyni w szybie naftowym na polu naftowym. Ten układ jest powszechnie stosowany w przypadku małych odwiertów przybrzeżnych wydobywających ropę. (Obrazy AP / iStock / AP)

Republika Pensylwanii potępia „całkowity atak” Bidena na potęgę USA

Reklama – „Co to jest?” – Biden, sekretarz ds. energii Jennifer Granholm i John Kerry, specjalny wysłannik prezydenta USA ds. zmian klimatycznych, dzielą się swoimi poglądami na temat odrzucenia produkcji ropy w Stanach Zjednoczonych.

„No to jest” reklama nasuwa pytanie. „Potrzebujemy wyraźnego wsparcia dla krajowej produkcji energii”.

Reklama zostanie wyemitowana w Waszyngtonie i 12 stanach – Arizonie, Kalifornii, Massachusetts, Maryland, Michigan, Nevadzie, New Jersey, Nowym Jorku, Oregonie, Pensylwanii, Teksasie i Waszyngtonie – Amerykanie nadal odczuwają ból. Pompa.

A Raport Ogłoszony w tym tygodniu Thomas Pyle, przewodniczący amerykańskiej koalicji energetycznej, powiedział, że administracja Bidena „zrobiła wszystko, co możliwe, aby zdusić krajową produkcję energii”. Projekt Wypuszczanie miliona baryłek ropy dziennie przez następne sześć miesięcy ze strategicznych rezerw ropy naftowej w USA nie jest „zrównoważonym planem obniżenia cen”.

Pyle poczynił podobne uwagi w niedawnym wywiadzie dla Fox Business. „Pomimo ich retoryki administracja Bidena nie zrobiła absolutnie nic, aby promować produkcję gazu ziemnego i ropy naftowej w USA. W rzeczywistości bardzo to utrudniają” – powiedział wtedy Pyle. „Ból w pompie jest prawdziwy. Ta administracja pogarsza, a nie poprawia”.

Dystrybutor oleju w Kalifornii

14 października 2014 r. o wschodzie słońca w pobliżu Bakersfield w Kalifornii zauważono uderzenie. (Reuters / Lucy Nicholson / File Photo / Reuters Photos)

Zachodnia Koalicja Energetyczna również odpiera administrację Bidena za to, że nie chce zwiększać krajowych dostaw ropy. We wtorek Kathleen Skama, przewodnicząca Koalicji Zachodniej Energii, będzie zeznawać na posiedzeniu Rady Biznesu Senatu.

„Prezydent Biden ma na celu odejście od swojej polityki dotyczącej zmian klimatycznych, wyeliminowanie federalnej produkcji ropy naftowej i gwałtowny wzrost cen energii dla amerykańskich producentów” – powiedział Scoma w oświadczeniu udostępnionym Fox Business. „Nie mogę się doczekać zeznań we wtorek, aby omówić, w jaki sposób jego polityka tłumi amerykańską produkcję i jak można ją odwrócić”.

Biden, Rosja Ukraina wojna, rosyjska ropa, wojna, konflikty

W czwartek 31 marca 2022 r. prezydent USA Joe Biden rozmawiał o obniżeniu cen energii w biurowcu Eisenhower Administration w Waszyngtonie. (Al Drago / Bloomberg przez Getty Images / Getty Images)

Podobnie do stanowiska przyjętego przez American Energy Alliance i Western Energy Alliance, US Petroleum Corporation w tym tygodniu zaatakowało Bidena i członków jego kierownictwa, twierdząc, że istnieje „zasadnicze nieporozumienie dotyczące zasad leasingu”.

Pobierz Fox Business, klikając tutaj

„Najlepszą rzeczą, jaką może teraz zrobić Biały Dom, jest usunięcie barier utrudniających inwestowanie w produkcję energii i infrastrukturę w USA”. Powiedział Prezes i dyrektor generalny API Mike Somers.

„Kierownictwo ponownie ma fundamentalne nieporozumienie dotyczące zasad leasingu” – dodał Somers. „Produkcja leasingowa utrzymuje się na wysokim poziomie od ponad dwóch dekad, przy czym prawie dwie trzecie leasingów obejmuje produkcję gazu ziemnego i ropy naftowej. Jesteśmy gotowi do pracy, z prawie 5000 pozwoleń oczekujących na zgodę kierownictwa i tysiącami spraw sądowych w toku. Zapewnienie dostępności energii będzie być potrzebne nie tylko dzisiaj, ale i na nadchodzące lata.

Według średniej krajowej wynoszącej 4,20 USD za galon gazu AAA1,30 USD więcej niż w tym samym czasie w zeszłym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *