Gwiazda 49ers Christian McCaffrey i była Miss Universe Olivia Culpo ogłaszają zaręczyny

Od tego tygodnia gwiazda San Francisco 49ers Christian McCaffrey i była Miss Universe Olivia Culpo są zaręczeni.

Po czterech latach znajomości para ogłosiła w piątek na Instagramie, że Culpo przyjął oświadczyny McCaffreya podczas wakacji w Utah.

Obwiniam ich Pamiętał kiedyś, ona i McCaffrey zaczęli spotykać się w 2019 roku po tym, jak zostali umówieni przez przyjaciół, ale na początku była „przerażona”. ona Potem wyjaśnił ludziom Wcześniej ustalił zasadę „znowu żadnych sportowców”, ponieważ poprzednie relacje z Timem Tebowem i Ryanem Lochte nie wyszły.

W trzecią rocznicę randki danie sportowcom kolejnej szansy opłaciło się:

„Martwiłem się, że znowu będzie ta sama stara historia, że ​​wszyscy faceci są tacy sami. Kiedy moje oczekiwania były niskie, wiedziałem, że nie mogę się zamknąć i podejmować decyzji opartych na strachu… Jestem taki. Do głosu we mnie, który mówi daj miłości jeszcze jedną szansę. Dziękuję. Jesteś yin dla mojego yang, uosobieniem siły poprzez pokorę. Dziękuję za bycie moją opoką i przywrócenie mi wiary w miłość. Jesteś wszystkim, czym jestem” o jakim kiedykolwiek marzyłem i więcej”.

Christian McCaffrey i Olivia Culpo spędzili wspaniałe wakacje. (Zdjęcie: Cooper Neal/Getty Images)

McCaffrey kończy pozasezonowy split między Niners i Carolina Panthers po tym, jak został wysłany na zachód w przebojowym handlu w środku sezonu. Były zawodnik z pierwszej dziesiątki zdobył drugie miejsce w karierze w Pro Bowl, zdobywając 1139 jardów w biegu, 741 jardów odbierających i 13 przyłożeń, a także 299 jardów od wznowienia i trzy przyłożenia w trzech meczach posezonowych.

Culpo wygrała wybory „Miss Universe” w 2012 roku i zbudowała karierę, która obejmuje 5,3 miliona obserwujących na Instagramie, reality show TLC „The Culpo Sisters”, kilka ról aktorskich i pojawienie się na okładce Sports Illustrated Swimsuit Magazine. .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *