Japonia vs Szwecja Najważniejsze wydarzenia: Szwecja wygrywa 2:1 i awansuje do półfinału

The Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet 2023 Piątek (w FOX i FOX Sports) kontynuuje eliminację Szwecji z Japonią w ćwierćfinale w Eden Park w Auckland w Nowej Zelandii.

W naszych najnowszych rankingach mocy Pucharu Świata Japonia i Szwecja zajmują 2. Zameldowałem się o 1 i 7.

Pięciu faworytów do Złotego Buta w piątkowym turnieju – Japonia Hinatę Miyazawę, Rico Yuki I Mina TanakaZe Szwecją Amanda Illested I Fridolina Rolpo – japoński bramkarz Ayaka Yamashita i szwedzki bramkarz Zećira Musović są na krótkiej liście do tegorocznej Złotej Rękawicy.

Śledź naszą relację na żywo poniżej!

Najciekawsze mecze Japonia vs Szwecja

Finał Szwecja 2, Japonia 1

87′: To … nie wchodzi – ale Japonia wciąż zdobywa punkty

Japonia zmniejszyła stratę o połowę, kiedy Aoba Fujino z rzutu wolnego przekroczył linię bramkową na kilka sekund przed trafieniem Honoki Hayashi z lewej strony siatki.

Honoka Hayashi z Japonii zdobywa bramkę przeciwko Szwecji w 87 minucie.

80′: Żółta kartka Rico Yuki

76′: Nie można pisać wielkimi literami

Po przyznaniu Japonii rzutu karnego, strzał Rico Yugi odbił się od poprzeczki, a jego główka odbiła się rykoszetem w górnej części siatki.

Japończyk Riko Yuki nie trafia z rzutu karnego przeciwko Szwecji w 76.

71′: Nie można się przebić

Aoba Fujino oddał strzał z bliskiej odległości dla Japonii, ale szwedzki bramkarz Jesira Musovic posłał piłkę daleko w lewo.

Jezira Musovic broni strzał na bramkę, dając Japonii prowadzenie 2: 0 nad Szwecją.

68′: Za dużo

Japonia była wokół siatki, ale strzał Yui Hasegawy poszedł na północ od celu.

51′: Stolica Szwecji!

Po tym, jak kontrola VAR wykazała, że ​​japoński pomocnik Fuka Nagano miał kontakt z piłką, Szwecja otrzymała rzut karny, który wykorzystał Filippa Angel.

Gola zdobył Szwed Filippa Angell. Japonia w ’51

Gola zdobył Szwed Filippa Angell.  Japonia w '51

47′: Świetna obrona!

Johanna Canarid oddała dobry strzał z prawej strony, ale japoński bramkarz Ayaka Yamashita posłał piłkę obok bramki.

Połowa: Szwecja prowadzi 1:0

Szwecja strzeliła gola pod koniec pierwszej połowy i oddała siedem strzałów (trzy celne). Japonia nie oddała ani jednego strzału w pierwszej połowie, ale jej obrona odegrała kluczową rolę w utrzymaniu deficytu na dystans.

42′: Nieudany!

Kosowski Aslani oddał strzał w prawą stronę siatki dla Szwecji, ale został on odbity przez japońskiego bramkarza Ayaka Yamashita, a następnie poza słupek.

Strzał Stiny Blakstenius ze Szwecji trafił w słupek po tym, jak Ayaka Yamashita odbił go od słupka.

32′: Szwecja zdobywa bramkę!

Po tym, jak piłka okrążyła siatkę, szwedzka obrończyni Amanda Illested strzeliła gola w prawą stronę siatki.

Szwedka Amanda Ilstedt zdobyła bramkę przeciwko Japonii w 32. minucie.

25′: Brutalne pudło

Szwedzi uderzyli jako pierwsi, zanim Stina Plakstenius uderzyła obok bramki.

5′ i 11′: Brak dostępu

Japonia wcześnie powstrzymała Szwecję.

1′: Wychodzimy!

WSTĘP

Ustawianie sceny

Ekipa „World Cup NOW” oglądała mecz na żywo przed rozpoczęciem meczu w mediach społecznościowych.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata Kobiet i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo Tutaj. Znajdź najnowsze wyniki Tutaj.

Podążaj za nami Śledź ulubione, aby spersonalizować swoje wrażenia z FOX Sports

Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet

Japonia

Szwecja

Wydobądź więcej z Mistrzostw Świata FIFA Kobiet Śledź ulubione, aby otrzymywać aktualizacje dotyczące gier, wiadomości i nie tylko