Kelly Clarkson odpowiada na skargi, w których twierdzi, że jej dzienny talk-show jest toksycznym miejscem pracy

Kelly Clarkson odpowiedziała na raport magazynu Rolling Stone, w którym zarzuciła, że ​​jej dzienny talk show jest toksycznym miejscem pracy.

LOS ANGELES – LOS ANGELES (AP) – Kelly Clarkson odpowiada na raport Rolling Stone, w którym oskarża jej dzienny talk show o toksyczne miejsce pracy.

Clarkson opublikowała oświadczenie na swojej stronie na Instagramie w sobotę. Odniósł się do zarzutów po tym, jak 11 obecnych i byłych pracowników skarżyło się na przepracowanie i niedostateczne wynagrodzenie w „The Kelly Clarkson Show” i powiedział w piątkowym raporcie magazynu, że ich praca „traumatyzuje ich zdrowie psychiczne”.

W raporcie anonimowy personel nazwał Clarkson „niesamowitym”, ale powiedział, że producenci serialu byli „potworami”, które zamieniły ich życie w „piekło”.

Clarkson powiedział, że lubi swój zespół.

„Przygotowując się do przeprowadzki na wschodnie wybrzeże, jestem bardziej niż kiedykolwiek zaangażowany w upewnienie się, że nie tylko nasz zespół się przenosi, ale także nasz nowy zespół w Nowym Jorku składa się z najlepszych i najmilszych ludzi w branży” – powiedział. . „Część tych ram obejmuje szkolenie przywódcze dla wszystkich pracowników wyższego szczebla, w tym dla mnie”.

Clarkson powiedziała, że ​​„zawsze jest miejsce na rozwój” i że chce, aby program był „najlepszą wersją nas w każdym biznesie”.

„Aby upewnić się, że wszelkie postrzeganie toksyczności zostanie wyeliminowane, zwłaszcza jeśli chodzi o przywództwo” – powiedział.

Rzeczniczka NBCUniversal powiedziała w oświadczeniu, że firma rozrywkowa jest „zaangażowana w bezpieczne i pełne szacunku środowisko pracy”. W oświadczeniu stwierdzono, że skargi w miejscu pracy są „traktowane bardzo poważnie i sugerowanie, że byłoby inaczej, byłoby nieprawdziwe”.

„Kiedy zgłaszane są problemy, są one niezwłocznie przeglądane, badane i stosownie do sytuacji podejmowane” – czytamy w oświadczeniu. „The Kelly Clarkson Show stara się stworzyć bezpieczne, pełne szacunku i sprawiedliwe miejsce pracy, które sprzyja kulturze integracji i kreatywności”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *