Kongres twierdzi, że dowódcy z Waszyngtonu, Don Snyder, mogli być zamieszani w nielegalne zachowania finansowe

W następstwie tego pojawiły się kontrowersje Dowódcy z Waszyngtonu A właściciel Dan Snyder powiedział, że w ciągu ostatnich kilku sezonów teraz presja może narastać. Dwa tygodnie temu, Gra przed biurem Poinformowano, że dowódcy mogli korzystać z „dwóch ksiąg”, które zawierały informacje finansowe i zapisy, które zawierały różne opisy sytuacji finansowej właściciela. Teraz wyszły na jaw dowody na poparcie tego twierdzenia.

Zgodnie z 20-stronicowym listem Wysłany z Komisji Izby ds. Nadzoru i Reformy do Federalnej Komisji Handlu, Snydera i Dowódców. Obejmuje to dowódców, którzy zatrzymali ponad 5 milionów dolarów w zwrotnych kaucjach od posiadaczy biletów okresowych. W liście napisano również, że Waszyngton ma ukryte pieniądze, które mają być dzielone między właścicieli NFL.

Zarzuty postawił Jason Friedman, który przez 24 lata był wiceprezesem ds. sprzedaży i obsługi klienta dowódców. Mówi się, że Friedman dał konto grupie zgodne z wcześniejszym raportem Front Office Sports, który ma „dwa zestawy książek” u właściciela, z których jeden obejmuje niskie przychody z biletów. Mówi się, że były one utrzymywane przez byłego dyrektora finansowego Stephena Choi i innego pracownika.

W liście zarzuca się, że Waszyngton niesłusznie zażądał dochodów z wydarzeń takich jak mecz piłki nożnej Navy-Notre Dame College i koncert Kenny’ego Chesneya w FedExfield. Friedman powiedział zespołowi, że ponad 162 000 $ zostało „niewłaściwie przetworzonych” z biletów na mecz Navy-Notre Dame z Commanders NFL. Pieniądze na te wydarzenia nie będą częścią pakietu NFL, a pieniądze dostępne w tym systemie są lokalnie znane jako „sok”. Przychody z biletów mają zostać podzielone między 32 grupy NFL, z czego 40% zostanie zdeponowane w funduszach grup obecności.

Waszyngton dostarczył zespołowi Friedmana dokumentację dotyczącą niektórych miejsc, które podlegają potrąceniu kaucji od klientów, którzy kupili bilety okresowe. Dowódcy wcześniej zaprzeczali, jakoby miały miejsce nadużycia finansowe.

„Komisja kategorycznie odrzuca wszelkie sugestie jakiegokolwiek wykroczenia finansowego w dowolnym momencie” – powiedzieli dowódcy w oświadczeniu z 31 marca. Za Washington Post. „Przestrzegamy ścisłych wewnętrznych procesów, które są zgodne ze standardami branżowymi i księgowymi, są corocznie audytowane przez renomowaną na całym świecie niezależną firmę audytorską i podlegają regularnym audytom przez NFL. Nadal współpracujemy z pracą zespołu”.

We wtorek rzecznik NFL wydał oświadczenie NFL Media Odnośnie zarzutów zawartych w liście.

„Nadal współpracujemy z Komitetem Nadzorczym i udostępniamy ponad 210 000 stron dokumentacji.

ESPN John Gaim Jeden z sygnatariuszy listu rozmawiał z przedstawicielem Rają Krishnamurthym (D-Ill.). Powiedział: „Kiedy spojrzysz na akt oskarżenia, brzmi on jak opis niektórych organizacji Ojca Chrzestnego, a nie drużyny futbolowej NFL. To naprawdę pomaga ubarwić kulturę, bezkarność i zeznania opisane przez innych świadków. Poważna awaria”.

Zespół wysłał pismo do FTC w celu dostarczenia niezbędnych informacji i dokumentów w celu ustalenia, czy dowódcy naruszyli prawa egzekwowane przez FTC. Według zeznań Friedmana Snyder i Waszyngton mogą być w gorącej wodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *