Kontrakty terminowe Dow Jones: Rynek kurczy się wraz ze wzrostem rentowności, na razie; Tesla rywal Xpeng na taśmie

Kontrakty terminowe Dow Jones z S&P 500 Future i Nasdaq Futures zostaną otwarte w niedzielę wieczorem. Zwyżka na rynku była w zeszłym tygodniu nadal korzystna, oświetlając sygnały kupna wielu wiodących spółek.
X.Giełda wzrosła w wyniku rosnących cen ropy naftowej i rosnących rentowności obligacji skarbowych. Do tej pory. Ale nie popadaj w samozadowolenie. Nieustanny wzrost rentowności obligacji skarbowych utrudnił rynkowi akcji bezterminowe spadki, zwłaszcza firmom wzrostowym.

Umiarkowane spadki byłyby korzystne dla kluczowych indeksów i wiodących akcji. jabłko (APL) A zwłaszcza akcje Tesli mogą wykorzystać resztę. Uchwyt byłby kreatywny Nvidia (NVDA), która od dwóch tygodni mocno się ściga. Marriott na całym świecie (Marsz) Posiada uchwyt, ale może być używany z długą podstawą.

Farmaceutyki regeneracyjne (Deszcz) Stworzył większy uchwyt, handlując w strefie kupowania, oferując drugą szansę lub dodatkową możliwość zakupu. Usługi transportowe JP Hunt (JBHT) Pociągnięty w dół Kup punktAle w pewnym momencie znalazła oparcie.

Przychody Xpeng

W międzyczasie, Xpeng (XPEV) Ogłasza wyniki za czwarty kwartał na początku poniedziałku. Chiński konkurent EV Neo (NIO), ogłoszono mieszane wyniki pod koniec czwartku, a dostawy luksusowego sedana EV, ET7, również rozpoczęły się w poniedziałek. To część pracowitego tygodnia dla producentów pojazdów elektrycznych w Chinach, z dostawami w marcu.

Akcje XPEV i Neo notowały w piątek wzrosty. Wynikało to z nowych wyników i wskazówek, ale także odzwierciedlało obawy, że ożywienie chińskich akcji notowanych na giełdzie w USA zostało wyeliminowane.

Tesla (DSLA) Może w najbliższy weekend opublikować globalne dane dotyczące dystrybucji i produkcji za pierwszy kwartał.

Akcje Tesli, JP Hunt i Nvidii są w ruchu Tabela liderów IBD. Są akcje Tesli, Regenerana, Nvidii i JPHT IBD 50.

Film zamieszczony w tym artykule obejmuje kolejny ważny tydzień rynkowy i analizuje akcje MAR, REGN i IBD. Carlisle (CSL)

Kontrakty terminowe na Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones z S&P 500 Future i Nasdaq 100 Futures zostaną otwarte ET w niedzielę o 18:00.

Pamiętaj, że akcja trwa z dnia na dzień Gołąb przyszłości Gdzie indziej nie ma potrzeby przekładania tego na kolejny regularny handel prawdziwy Giełda Papierów Wartościowych Sesja.


Dołącz do ekspertów IBD podczas badania akcji, które mogą działać na rajdzie giełdowym na IBD Live


Rajd na giełdzie

Zwyżka na giełdzie w zeszłym tygodniu pokazała umiarkowanie solidne wzrosty, stanowiąc największą poprawę w stosunku do poprzedniego tygodnia.

Dow Jones Industrial Average wzrósł w zeszłym tygodniu o 0,4%. Handel na giełdzie. Indeks S&P 500 wzrósł o 1,8%. Związek Nasdaq wzrósł o 2%. Small Cap Russell 2000 spadł o 0,5%.

Dochody 10-letnich Skarbu Państwa wzrosły w zeszłym tygodniu o 34 punkty bazowe do 2,49%, najwyższego poziomu od maja 2019 r. Było to 1,68% jak 1 marca. Równie szybko, jak rosła rentowność 10-letnich obligacji skarbowych, rośnie również rentowność 2-letnich obligacji skarbowych, która rosła jeszcze szybciej, zmniejszając różnicę do zaledwie 20 punktów bazowych. Płaska krzywa dochodowości obligacji skarbowych, w niektórych miejscach odwrócona, odzwierciedla oczekiwania, że ​​Rezerwa Federalna gwałtownie podniesie stopy procentowe i spowolni wzrost gospodarczy.

Kontrakty terminowe na ropę naftową w USA wzrosły w zeszłym tygodniu o prawie 12% do 113,90 USD za baryłkę.

ETF-y

Pośrodku Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (FFTY) Wzrosła o 1,9% w zeszłym tygodniu, podczas gdy fundusz Innovator IBD Breakout Opportunities ETF (Łódź) 3,5% wyższa. iShares Extended Technology-Software Industry ETF (IGVZmniejszona o 0,6%. WANEX Vectors Półprzewodnikowy EDF (SMH) Otrzymano 2,3%. Nvidia Stock jest głównym holdingiem SMH.

Reprezentuje bardziej spekulacyjne akcje spółek giełdowych, ARK Innovation ETF (ARKK) Spadł o 1,9% w zeszłym tygodniu i ARK Genomics ETF (ARKG) 2,8% akcji Tesli jest numerem 1 wśród ETF-ów Ark Invest. Arc posiada również część udziałów XPEV.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) Wzrosła o 8,1% w zeszłym tygodniu. ETF Global X na rozwój infrastruktury USA (Chodnik) Otrzymano 1,7%. Fundusz ETF Global Jets w USA (JETS) 1,1% wyższa, nie gorsza niż rosnące ceny energii. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) Spadły o 8,8% z powodu rosnących stóp i słabych raportów mieszkaniowych. Wybór energii SPDR ETF (XLE6,6% wzrost i wybór finansowy SPDR ETF (XLF) Zaawansowany 1,3%. Opieka zdrowotna Wybrane sektorowe finansowanie SPDR (XLVZmniejszona o 0,5%.


Pięć najlepszych chińskich akcji do obejrzenia


Zapas jabłek

Akcje Apple wzrosły o 6,55% do 174,72 w zeszłym tygodniu, odzyskując 50-dniową linię i usuwając modne w dół wczesne wejście. Akcje zamykają się na 176,75 Podwójna podstawa Kup punkt. Ale akcje AAPL wzrosły przez dziewięć kolejnych sesji. Najlepiej byłoby, gdyby zapasy były zawieszone na co najmniej kilka dni, a nawet zrobić uchwyt, aby zmniejszyć ryzyko wycofania się po wybiciu.

ten Linia siły względnej Rekordowy rekord odzwierciedlają dobre wyniki akcji Apple w stosunku do indeksu S&P 500. Linia RS to niebieska linia na dostarczonych wykresach.

Akcje Tesli

Akcje Tesli wzrosły w poprzednim tygodniu o 11,6% do 1 010,64, o 13,8% więcej niż w poprzednim tygodniu. Oficjalny punkt zakupu 1,208.10, zgodnie z Analiza MarketSmithZapewnia nieco mniej niż 1150 wejść z płytkim trendem.

W piątek akcje straciły ułamek, ale po ośmiu kolejnych sesjach. W idealnym przypadku zapas TSLA odetchnie, tworząc przyzwoity uchwyt głębiej Plik podstawowy I złap średnie kroczące. 50-dniowy podatek wciąż spada.

Akcje Tesli są znacznie lepsze niż inne akcje z trzycyfrowym stosunkiem ceny do zwrotu. Ale skarb państwa nadal odnotowuje wzrost rentowności.

To kolejny kwartał rekordowych dostaw dla Tesli Q1, być może już w piątek 1 kwietnia.


Tesla kontra BYD: Który Booming EV Giant najlepiej kupić?


Akcje Nvidii

Akcje Nvidii wzrosły w ostatnim tygodniu o 4,7% do poziomu 276,92, co doprowadziło do odbicia półprzewodników po prawie 20% wzroście w poprzednim tygodniu. W czwartek akcje usunęły krótkoterminowe poziomy oporu i zapewniły agresywne wejście. Dopiero pośrodku prawej strony głębokiej integracji z punktem zakupu 346.57 można użyć uchwytu kolby NVDA. Akcje Nvidii muszą nieco unieść się, aby stworzyć właściwy uchwyt, którego środek znajduje się tuż nad środkiem podstawy.

Rola Marriota

Akcje Marriotta wzrosły w tym tygodniu o 0,2% do poziomu 171,52. Akcje spadły w piątek po 173,54. Po zerwaniu z kilkoma akcjami podróży na początku lutego, akcje MAR mocno sprzedawały się podczas wojny rosyjsko-ukraińskiej. Jest przearanżowany w integracji w kształcie litery V. Punkt kupna 173,54 jest tuż nad „uchwytem”, co nie jest właściwe, ponieważ wciąż potrzebuje tygodnia na zbudowanie odpowiedniej platformy do integracji. Wpis jest blisko poprzedniego punktu skupu, który już nie obowiązuje, ale nadal jest zauważalny.

Rola regeneracji

Po silnych wzrostach w poprzednich dwóch tygodniach, akcje REGN spadły o 0,8% do 680,03 w zeszłym tygodniu. Płaski fundament. Akcje Regeneronu wciąż znajdują się powyżej punktu kupna 673,96, co po ostatnim zawieszeniu wygląda teraz bezpiecznie. Akcje REGN zniszczyły już wczesne rekordy blisko 636 i 645.

Akcje JBHT

Akcje JP Hunt spadły o 2,7% do 209,19, przesuwając się w dół kilka sesji po wybiciu z 6 marca. Odwrót był stosunkowo skromny, co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę rosnące w ciągu ostatnich kilku dni ceny energii. Ale akcje JBHT spadły poniżej płaskiego punktu skupu 208,97 w ostatni weekend, ale w piątek wróciły do ​​strefy skupu z 21-dniowego wykresu. Inwestorzy mogą tu kupić firmę przewozową lub poczekać, aż akcje JBHT przełamią krótki spadek, osiągając w czwartek najwyższy w ciągu dnia 213,29.

Analiza rajdów rynkowych

Giełda miała dobry tydzień, ponieważ Nasdaq mocno rósł, a S&P 500 odzyskał swój 200-dniowy poziom. Dow Jones kończy swój 200-dniowy skład. Russell 2000 normalnie padł.

Warto zauważyć, że pomimo wysokich wówczas rentowności obligacji skarbowych, w szczególności Nasdaq był w stanie bardzo się zmobilizować w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Jeśli rentowności obligacji będą nadal rosły w tak szybkim tempie, trudno uwierzyć, że wzrostowe akcje będą się dalej poprawiać. Ale można było to powiedzieć tydzień temu.

Jednak kluczowe indeksy czasami redukują rosnące stopy procentowe, dopóki tego nie zrobią.

Siła Nasdaq w ciągu ostatniego tygodnia odzwierciedlała gwałtowny wzrost w megakopiach, takich jak Apple, Tesla, Nvidia i Google Parent. listy (Google) Ubiegłotygodniowy odwrót ARKK, choć stosunkowo umiarkowany, sugeruje, że rosnące rentowności obligacji skarbowych zaczną wpływać na akcje spółek o wyższej wartości.

Jedną z obaw jest to, że jeśli te megakopie stracą na popularności, wzrostowe akcje, zwłaszcza akcje typu ARKK, zostaną wyprzedane.

Jednak umiarkowane spowolnienie na rynku może pomóc akcjom Tesli, Nvidii, Apple i wielu innym firmom rolniczym w uchwyceniu ich średnich kroczących. Zmniejszy to również ryzyko bardzo gwałtownego załamania rynku.

Z drugiej strony akcje JBHT mogą wykorzystywać pewną siłę rynkową lub niższe ceny energii.

Akcje energii i surowców nadal są silne. Niektórzy znajdują się w takich strefach kupna lub w ich pobliżu Maraton Petroleum (MBC), Społeczny (CIVI), Muszla (Muszla) I BHP (BHP), ale w ostatnich miesiącach wiele z nich zostało przeciągniętych lub opóźnionych w swoich dziedzinach.


Czas na rynku dzięki strategii marketingowej ETF firmy IBD


Co zrobić teraz

Korzystając z nowych okazji do zakupów, inwestorzy powinni byli dodać swoją ekspozycję w ostatnim tygodniu. Ale inwestorzy poczekają i zobaczą, czy rynek się cofnie i stworzy nowe układy.

Skoncentruj się na akcjach, które obsługują uchwyty i inne punkty zakupu i pracuj na tych listach obserwowanych.

Jeśli boom na rynku jest wysoki, będziesz w stanie skoczyć na wybicia i wczesne rekordy. Jeśli klucze spadną dalej, przełam ich 50-dniową linię, a Twoja ekspozycja nie będzie tak wysoka.

Według Wielkie zdjęcie Każdego dnia kierunek rynku oraz wiodące akcje i sektory muszą być zsynchronizowane.

Obserwuj Eda Carsona na Twitterze @Ibd_ecarson. Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz uniknąć szybkich zysków i dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Kupuj i zobacz najlepsze akcje wzrostowe

Postęp umacnia się w pobliżu 5 punktów skupu akcji

Zielony zwrot dla linii lotniczych? Przemysł zmierza w kierunku biopaliw, baterii, wodoru

Zwycięzcy S&P 500 w piątek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *