Koordynator ofensywy Tytanów, Todd Downing, oskarżony o jazdę pod wpływem, przekroczył prędkość kilka godzin po pokonaniu Packers

Dobre zdjęcia

Tytani z Tennessee Według szeryfa hrabstwa Williamson, koordynator ofensywy Todd Downing został aresztowany w piątek rano za jazdę pod wpływem alkoholu i przekroczenie prędkości.Za pośrednictwem mediów NFL) został aresztowany kilka godzin po pokonaniu Tytanów Pakowacze Green Bay27-17 na Lambeau Field.

Czas przyjęcia Downinga wyniósł 4:39, a kaucję wpłacił o 6:46 czasu CT.

Tennessee Highway Patrol zatrzymał Downing za przekroczenie prędkości po tym, jak policjant zauważył „oczywiste oznaki zatrucia”. Według THP.

Lot zespołu Titans opuścił Green Bay o północy CT i wylądował z powrotem w Nashville o 2:07 rano CT. Świadomość lotu. Do zatrzymania doszło około godziny 2.30. Przez WSMV.

„Jesteśmy świadomi doniesień dotyczących Todda Downinga i pracujemy nad zebraniem większej ilości informacji” – napisali Tytani w oświadczeniu za pośrednictwem ESPN.

Główny trener Titans, Mike Vrabel, powiedział dziennikarzom w piątek, że Downing był w kontakcie z właścicielem Amy Adams-Strunk, GM Johnem Robinsonem i NFL. Vrabel powiedział, że trwa wewnętrzne dochodzenie.

Vrabel nie skomentował, czy podczas lotu drużynowego był alkohol, co narusza zasady ligowe. NFL analizuje sytuację.

Wykluczenie oznacza siódme zwycięstwo Tytanów w sezonie, po zwycięstwie szosowym. Derrick Henry zdobył przyłożenie, gdy rozgrywający Ryan Tanhill rzucił na 333 jardy. Wykonanie historyczne 87 jardów w biegu, dwa uzupełnienia, przyłożenie w pośpiechu i podanie.

Tytani powrócą na boisko przeciwko drużynie Bengale z Cincinnati W najbliższą niedzielę w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *