Niedzielny mecz Bills-Browns został przeniesiony do Detroit, a fani będą mogli zwrócić bilety zakupione za pośrednictwem Bills lub Ticketmaster.

Bills EVP/COO Ron Raccuia i Bills GM Brandon Beane zorganizowali czwartkową wieczorną konferencję prasową za pośrednictwem Zoom, aby omówić zmianę miejsca i informacje o biletach na niedzielny mecz, a także inne ważne tematy. Oto skrócona wersja tego, co powiedzieli Rakuya i Bean.

P: Jak zapadła decyzja o przeniesieniu gry do Detroit?

Agregacja: „Decyzja o przeniesieniu gry do Detroit jest podyktowana względami bezpieczeństwa. To, o czym rozmawialiśmy tutaj przez ostatnie 48 do 72 godzin, to bezpieczeństwo. Chcę podziękować zarządowi hrabstwa Bolancarz, gubernatorowi Hochulowi, wszystkim naszym wybranym urzędnikom, oczywiście komisarzowi (NFL) (Rodgerowi) Goodellowi i całemu personelowi ligi oraz organizacji Lions za ich poświęcenie i komunikację oraz pomoc w posuwaniu gry do przodu. Jak powiedziałem wcześniej, naszym jedynym zmartwieniem jest bezpieczeństwo naszych graczy, fanów, społeczności i upewnienie się, że nie przekierowujemy żadnych zasobów, których społeczność potrzebuje w ten weekend”.

P: Czy bilety podlegają zwrotowi?

Akumulacja: „Wysyłamy e-maile do wszystkich obecnych posiadaczy biletów dosłownie pięć lub dziesięć minut wcześniej. Wszyscy otrzymują zwrot pieniędzy”.

P: Czy bilety na mecze rozgrywane w Detroit można przenosić?

Agregacja: „Brak możliwości wymiany. W rzeczywistości są to dwie oddzielne transakcje. Bilety każdej osoby są automatycznie przyznawane na podstawie sposobu ich zakupu. Więc jeśli kupią rachunki online, w ten sposób, Ticketmaster, w ten sposób, zostanie to bezpośrednio zaksięgowane na koncie członka karnetu okresowego. A od jutra nowa wyprzedaż będzie zupełnie osobna. „

P: Jakie są plany podróży grupowych?

Fasola: Postaramy się zachować regularny rozkład jazdy. Oczywiście będziemy obserwować pogodę, ale teraz ustawiamy lot na sobotę po południu. Będziemy musieli poczekać, aż usłyszymy, kiedy linia lotnicza go tutaj dostanie. Ale postaramy się, aby było to jak najbardziej zbliżone do naszej regularnej rutyny. Więc teraz, o ile pogoda będzie taka, jakiej oczekujemy w niedzielę, wrócimy po meczu. Wiesz, że mecz jest o 13:00, więc możemy zrobić to, co zwykle, i pojechać tam w środę.

P: Jakieś rozczarowanie z powodu braku meczu u siebie?

Fasola: Cóż, przypuszczam, że przyprowadzisz ze sobą całą Philsmafię. Z całą powagą, mamy nadzieję, że nadal jest to przewaga własnego boiska. Na szczęście nie dotyczy to całego kraju. Wiemy, że Philsmafia się skończyła, a te w rejonie Michigan zdecydowanie upadają. Mam nadzieję, że ludzie, którzy chcą zejść ze śniegu, będą tam jeździć.

Pobierz aplikację Rachunki Sklep z aplikacjami Lub Google Play Aby uzyskać aktualne informacje rozliczeniowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *