Książę William udostępnił pierwszy wpis w mediach społecznościowych od czasu renowacji Kate

książę William Wrócił do mediów społecznościowych w szczególnym celu.

Po raz pierwszy od tego czasu Kate Middleton 22 marca William udostępnił w mediach społecznościowych swoją pierwszą wiadomość na cześć zdiagnozowania u niego raka Angielski piłkarz Rachel DalyPo ośmiu latach odchodzi z kobiecej drużyny narodowej.

41-latek przesłał dalej wiadomość gracza Aston Villi Historia na Instagramie z 10 kwietniaPisząc: „@lions, dziękuję za tak wiele niezapomnianych występów z @racheldaly3”.

„Teraz o wiele więcej bramek dla Villi” – dodał, po czym zakończył prostym „W”.

Wiadomość od Williama to pierwszy post na wspólnym koncie księcia i księcia Walii na Instagramie od czasu, gdy Kate trzy i pół tygodnia temu poinformowała świat o swojej drodze do zdrowia za pomocą filmu. W nagraniu 42-latka podzieliła się informacją, że po operacji żołądka w styczniu zdiagnozowano u niej niezdiagnozowany nowotwór i rozpoczyna chemioterapię zapobiegawczą.

„To oczywiście był ogromny szok i William i ja robimy wszystko, co w naszej mocy, aby osobiście przetworzyć tę sytuację i poradzić sobie z nią dla naszej młodej rodziny” – mówi Kate. Książę Jerzy10, Księżniczka Charlotte8 i Książę Ludwik, 5 lat – powiedział William w załączonym filmie. „Jak możesz sobie wyobrazić, zajęło to trochę czasu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *