Light No Fire to kolejna ambitna gra studia odpowiedzialnego za No Man’s Sky

Dziesięć lat temu podczas gali Spike Video Game Awards firma Hello Games zrobiła furorę, ogłaszając niezwykle ambitną grę eksploracyjną science-fiction. Niebo niczyje. Jak ujawniono, dziś wieczorem, podczas gali The Game Awards 2023, studio zrobiło to ponownie Światło nie jest ogniem. Tym razem zamiast eksplorować ogromny wszechświat różnych planet, gra skupia się na jednym, niezwykle szczegółowym świecie.

Według Seana Murraya z Halo nad grą pracował mały zespół przez ostatnie pięć lat. To, co opisuje jako „pierwszy prawdziwie otwarty świat” bez granic, zawiera także elementy gry wieloosobowej online. Ze zwiastuna wynikało, że zawiera elementy takie jak rzemiosło i górnictwo oraz możliwość dosiadania latających wierzchowców.

Oto oficjalny opis:

Światło nie jest ogniem Gra o przygodzie, budowaniu, przetrwaniu i eksploracji. Akcja rozgrywa się na fikcyjnej planecie wielkości Ziemi i przenosi głębię odgrywania ról do wolności piaskownicy przetrwania.

Oczywiście od tego pierwszego ogłoszenia minęła długa droga Niebo niczyje. Po ujawnieniu w 2013 r., został ostatecznie wydany w 2016 r. i od tego czasu trafił na wiele platform dzięki ciągłym aktualizacjom. W zeszłym roku trafiła na wersję 4.0, a już w 2023 roku została rozszerzona na komputery Mac i PlayStation VR2.

Jednak nie ma jeszcze żadnych informacji na temat daty premiery ani platform Światło nie jest ogniem ma Strona na steam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *