Los Angeles Rams QB Matthew Stafford na pozasezonowej procedurze łokcia, mówią źródła

Rozgrywający Los Angeles Rams Mateusz Stafford Miał pozasezonową procedurę na prawym łokciu, aby poradzić sobie z bólem, którego doświadczył w zeszłym sezonie i przygotować się do tego sezonu, powiedziały źródła Adamowi Schefterowi z ESPN.

Według źródeł Stafford czuje się dziś lepiej niż o tej porze w zeszłym roku – co potwierdził w niedzielę rozgrywający, kiedy powiedział, że „nie ma ograniczeń” na jego łokciu.

„Czuję się świetnie” — powiedział Stafford. „Jestem gotowy do wyjścia. Bez ograniczeń. … Czuję się dobrze. Jestem gotowy do gry. Zawsze może być lepiej. Zawsze staraj się czuć, że mam 21 lat. Będę próbował. Ale. Nie, Czuję się naprawdę dobrze. Każdy rzut. Czuję, że mogę.

Trener Rams, Sean McVay, powiedział w weekend, że plan zespołu dotyczący radzenia sobie z bólem łokcia Stafforda „nie różni się” od planu rozgrywającego w zeszłym sezonie. McVay powiedział również, że nie będzie miał problemu ze Staffordem, który rzuci ponad 50 podań w czwartkowym otwarciu sezonu przeciwko Buffalo Bills.

34-letni Stafford, który miał zastrzyki w łokieć na sezon 2021, nie rzucał podczas wiosennych treningów i został umieszczony w harmonogramie rzutów podczas zgrupowania. W zeszłym miesiącu McVay powiedział, że kontuzja Stafforda była „trochę niezwykła jak na rozgrywającego”, porównując ją do czegoś, z czym poradziłby sobie miotacz.

W raporcie wykorzystano informacje z Sarah Barshop ESPN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *