Mark Zuckerberg mówi, że „czas przejść dalej” po walce w klatce z Elonem MuskiemCNN

Mark Zuckerberg mówi, że Elon Musk „nie myśli poważnie” o walce w klatce i że „czas przejść dalej” od proponowanej rozgrywki, której szczegóły nigdy nie zostały dopracowane.

„Elon nie potwierdza daty, potem mówi, że potrzebuje operacji, a teraz prosi mnie, żebym zamiast tego poćwiczył na moim podwórku” – powiedział dyrektor naczelny Metty. Napisał na portalach społecznościowych Niedziela.

„Jeśli Elon kiedykolwiek poważnie myśli o prawdziwej randce i oficjalnym wydarzeniu, wie, jak do mnie podejść. Jeśli nie, czas odejść. Skupię się na rywalizacji z ludźmi, którzy poważnie traktują sport.

39-letni Zuckerberg był wcześniej proponowane 26 sierpnia do walki, ale 52-letni Musk powiedział, że nie zostało to potwierdzone.

W zeszłym tygodniu Musk napisał Potencjalne starcie będzie transmitowane na X, znanym wcześniej jako jego konto na Twitterze. Musk powiedział, że „cały dzień podnosił ciężary i przygotowywał się do walki” oraz że „cały dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne dla weteranów”.

Zuckerberg, który trenuje brazylijskie jiu-jitsu, zdobył złoto i srebro w dwóch dywizjach białych pasów wagi piórkowej. Kalifornijski Turniej Sztuk Walki W maju.

W czerwcu dwaj technologiczni miliarderzy najwyraźniej zgodzili się zmierzyć ze sobą w walce w klatce. Stawka potencjalnego konfliktu została podniesiona w zeszłym miesiącu na Meta Rozpoczęte wątkiPostrzegany jako bezpośredni konkurent Twittera.

10 lipca, zaledwie kilka dni po uruchomieniu, Zuckerberg powiedział, że ponad 100 milionów osób zarejestrowało się w witrynie, co czyni ją jedną z najszybciej rozwijających się aplikacji w historii.

Ale tygodnie później, Pokazują to szacunki branżowe Wątki walczą o utrzymanie użytkowników, a zaangażowanie osiąga nowe minima.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *