Mitch Carver, Jonah Haim, Nathaniel Lowe Wpływ na Rangersów

HOUSTON: To wszystko nie udałoby się bez pozostałych chłopaków.

W okresie posezonowym Rangersów w centrum uwagi znalazły się albo ich cenne transfery wolnych agentów w 2022 r., albo ekscytujący debiutanci w ich składzie. Jednak sukces Teksasu – w październiku i w sezonie zasadniczym – został napędzany przez trójkę nieznanych graczy: Mitcha Carvera, Jonaha Heima i Nathaniela Lowe’a.

„Ja jestem [know] To banał, cała ta kwestia „wysiłku zespołowego”, ale naprawdę tak jest” – powiedział w sobotę menadżer Bruce Bochy w Minute Maid Park. „… Na co dzień jest inaczej, jeśli chodzi o to, która część zamówienia została wykonana zrobiliśmy wszystko, aby stworzyć dla nas biegi. Ci goście są dla nas ważni.

„Jasne, słyszysz o Seagersie, Marcusie i tych chłopakach, ale tak naprawdę to wszyscy. To właśnie sprawiło, że pracowaliśmy.

Nie bez powodu warto słyszeć o duecie środkowych napastników All-Star, Coreyu Seagerze i Marcusie Semienie, którego transfery zapoczątkowały nową erę rywalizacji dla Rangersów. Dodaj do tego młodych zawodników, takich jak Josh Jung i Evan Carter, a otrzymasz jeden z najzabawniejszych składów w Major League Baseball.

Sprawienie, że wygrana będzie zabawą, wymaga nieco więcej strategii i właśnie tutaj GM Chris Young i jego biuro zabrali się do pracy.

Carver przybył do Teksasu w tym samym czasie co Siemian i Seager, którzy zostali sprzedani przez Bliźniaków w marcu 2022 r. Haim przybył w ramach wymiany handlowej z drużyną A w zeszłym roku, podczas gdy Lowe grał przez dwa sezony w drużynie Rays, zanim został przejęty przez Rangersów. W grudniu 2021 r.

Nie są to najbardziej rzucające się w oczy nazwy, ale są ważne w przypadku skutecznych kliknięć sekwencyjnych.

„Otrzymujemy produkcję od wszystkich” – powiedział Bochy.[including] Niewidoczni goście, o których niewiele słychać.”

Jednak bardzo trudno je zignorować.

Carver był tego ostatnio dobrym przykładem, zaliczył siedem rund w dwóch ostatnich meczach, w tym w wielkim szlemie, za Seagerem, który zajął nr. Był na 3. miejscu.

Carver, były Silver Slugger i weteran pierwszej ligi z siedmioletnim stażem, od zawsze był twardy w walce z leworęcznymi miotaczami. Jego umiejscowienie w składzie utrudnia przeciwnym drużynom sprowadzenie lewego skrzydłowego do kontrataku z Seagerem, a wysoki odsetek trafień na bazę podczas krótkiego zatrzymania dobrze łączy się ze zdolnością Carvera do uderzania biegaczy w bazę.

Przykład: jego wielki szlem w zwycięstwie Rangersów nad Orioles 11:8 w drugim meczu AL Division Series w Baltimore.

„Chciałbym powiedzieć, że to najlepsze uczucie, jakie kiedykolwiek czułem [at the plate]„Carver powiedział. „…Myślę, że im więcej grasz w swojej karierze, tym lepiej dopasowujesz się do pałkarza, możesz odnaleźć siebie i czuć się bardziej komfortowo w codziennym procesie”.

Facet taki jak Heim, towarzysz Carvera, również się tego uczy. Haim, początkowy łapacz drużyny AL w All-Star Game w 2023 r., powoli wracał do formy po tym, jak pod koniec lipca przebywał w lidze irlandzkiej ze względu na naciągnięcie więzadła lewego nadgarstka. Siła drużyny nie pokazała się jeszcze w październiku, ale atakujący Heim zanotował trafienie w każdym ze swoich pięciu meczów posezonowych.

Naprawdę zabłysnął po drugiej stronie piłki.

„Był niesamowity” – powiedział starter pierwszego meczu Jordan Montgomery. „To znaczy, jeśli chcesz złapać łapacza, który gra codziennie, możesz bardzo swobodnie do niego rzucać. On ma pojęcie o tym, co chcesz rzucić, jak chcesz pracować i jak szybko chcesz pracować. naprawdę utalentowany zawodnik.

„Zawsze wyrzuca facetów na drugim miejscu. Ma dobry czas popu, silną rękę i bardzo dobrze radzi sobie z atakiem w defensywie. Ogólnie rzecz biorąc, dobry łapacz”.

Za Heimem w składzie znajduje się Lowe, który we wtorek zdobył swojego pierwszego gola w sezonie. Srebrny Slugger w 2022 r., leworęczny uderzający Lowe nie widział w tym sezonie takiej siły, ale może sam stać się czynnikiem X w starciu z doskonałą kadrą miotacza z Houston.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *