Notatki DeSantis ujawniają strategię debaty: Broń Trumpa i „Młota” Ramasamy

Ron DeSantis wzywa do „młota” dla wschodzącego politycznego nowicjusza Viveka Ramasamy’ego w sondażach. Chris Christie musi „obronić Donalda Trumpa”, gdy nieuchronnie atakuje byłego prezydenta. I powinien „zaatakować Joe Bidena i media” nie mniej niż trzy do pięciu razy.

Pan. Organizacja powiązana z super PAC, która skutecznie przejęła kampanię prezydencką DeSantisa Opublikowane w Internecie Przed republikańską debatą prezydencką w Milwaukee, która odbędzie się w najbliższą środę, gubernator Florydy ma setki stron dosadnych rad, notatek badawczych i wewnętrznych sondaży dotyczących proponowanych stanów.

Zbiór dokumentów daje niecodzienny wgląd w myślenie operacji DeSantis o debacie, którą doradcy kandydata uważają za ważną.

„W zasadzie są cztery rzeczy, które należy zrobić” – czytamy w notatce skierowanej do p. Podkreślając DeSantisa, dokument odnosi się do niego jako „GRD”.

„1. Atakuj Joe Bidena i media 3-5 razy. 2. Pozytywna opinia o stanie GRD 2-3 razy. 3. Hammer Vivek Ramasamy w odpowiedzi. 4. Broń Donalda Trumpa zaocznie w odpowiedzi na atak Chrisa Christiego.

Te dokumenty, p. Super PAC DeSantis został opublikowany w tym tygodniu na stronie internetowej Axiom Strategies, firmy należącej do Jeffa Rowe’a, głównego stratega w Never Back Down.

New York Times został powiadomiony o istnieniu dokumentów przez osobę niezwiązaną z kampanią DeSantis lub super PAC. Grupa została usunięta ze strony internetowej po tym, jak w czwartek The Times skontaktował się z Never Back Down w celu uzyskania komentarza Ważna uwaga Podsumuj sugerowaną strategię dyskusji.

Super PAC są prawnie zakazane od osobistego planowania kampanii politycznych. Aby uniknąć naruszenia tych zasad, nie jest niczym niezwykłym, że grupy zewnętrzne publikują dokumenty do głosowania na otwartej przestrzeni, chociaż tylko niejasny zakątek Internetu może je zobaczyć.

Publikowanie takich dokumentów w Internecie może być ryzykowne – media informacyjne lub konkurencja mogą je znaleźć, a porady mogą być krępujące. Ale super PAC często uznają, że ryzyko jest uzasadnione, aby przekazać kandydatowi ważne informacje niepubliczne bez łamania prawa.

Ale to niezwykłe, że super PAC lub pracująca dla niego firma konsultingowa publikuje dokumenty na własnej stronie internetowej. („Teraz 216 561”) i ponad 400 stron szczegółowych wyników, w tym ankieta z New Hampshire. Ponieważ dokumenty są tak bardzo strategiczne, super PAC, który niedawno zabrał do kampanii czołowego urzędnika, Davida Poliańskiego, próbuje dyktować kandydatowi, jak powinien zachowywać się na scenie debaty.

Super PAC i kampania DeSantis nie odpowiedziały natychmiast na prośbę o komentarz.

W materiale debaty brakuje zwłaszcza dokumentu skupiającego się na panu Trumpie, który od miesięcy bezlitośnie atakuje pana DeSantisa. Były prezydent, który stwierdził, że nie będzie możliwości udziału w debacie, dał przedsmak tego, czego może spodziewać się na scenie, p. Poprzednie ataki na DeSantis nie znalazły się wśród kandydatów wskazanych przez super PAC. W kluczowej nocie strategicznej debaty nie wspomniano o polityce – i unikano rozmów o konkretnych rozwiązaniach. Rada wyklucza DeSantisa, ponieważ nie zapewni mu to nagłówków.

Kluczowym wśród dokumentów jest „Memorandum do dyskusji” z 15 sierpnia, które spotkało się z krytyką, a Mr. Starając się zwrócić na siebie uwagę w obliczu oskarżeń Trumpa, Mr. DeSantis opisuje, jak cynicznie. Bardzo pozytywne zainteresowanie mediów debatą.

Skierowana po prostu do „zainteresowanych stron”, notatka opisuje „teorię orkiestrowego tonu Rogera Ailesa”, powołując się na dobrze znaną zasadę nieżyjącego już dyrektora wykonawczego i stratega politycznego Fox News, że kandydat, który przedstawił kompleksowy plan polityki zagranicznej, pociągnie mniej za sobą. . Pokrycie niż ktoś, kto przypadkowo spadł na scenę debaty.

W tym celu notatka wymienia „potencjalne orkiestrowe momenty”, zaczynając od szansy na zrobienie sztuki, kończąc na sugestii upokorzenia w stylu Trumpa: „Weź młot do Vivek Ramasamy: „Fake Vivek” lub „Fake Vivek. '”

Dokumenty powiązane — prawie 5000 słów na 17 stronach — akcja DeSantis Mr. programy sugerują, że Ramasamy jest przedstawiany jako nierealistyczny konserwatysta.

Wewnętrzna ankieta w zbiorze dokumentów pokazuje, że w New Hampshire Mr. Pokazuje wzrost Ramasamy, który mógł zainspirować atakujący skład. W New Hampshire w kwietniu p. Ramasamy wynosił 1 procent, ale w badaniu z początku sierpnia wzrósł do 11 procent, wynika z dokumentów.

„Kolejny nudny, establishmentowy atak ze strony „Robo Rona”, tworzącego super PAC, który w przyszłotygodniowej debacie przyjmuje przeciwko mnie kiepskie, przemyślane linie ataków – powiedział Mr. Ramasamy odpowiedział na treść notatki i dokumentów w X. .

Wzywając DeSantisa, by „bronił Chrisa Christie, kiedy ten go atakuje”, były gubernator New Jersey Mr. „Tutaj nie ma„ Trumpa ”, więc zostawmy go w spokoju. Jest zbyt słaby, by się tutaj bronić. Wszyscy z nim konkurujemy. Będziemy współpracować z kimś, kto bierze udział w przesłuchaniu do programu w MSNBC na tej scenie” powiedział, z konkretną sugestią dotyczącą linii ataku, którą oskarża o odwoływanie się głównie do Demokratów. Nie sądzę.

W odpowiedzi na dokumenty p. Brian Jones, dyrektor wykonawczy wspierającej Christie super PAC, wysłał e-mail do „zainteresowanych stron” zatytułowany „Strategia debaty dla CJC”. Jedyną rzeczą w treści e-maila było: „Bądź sobą i powiedz, jak jest”.

Pan. Dla DeSantisa, p. Zalecenie w notatce z przygotowań do debaty, aby bronić Trumpa, dotyczyło tylko jednego punktu: Mr. Obalić Christie, panie. Chwal Trumpa za jego osiągnięcia i wskaż, że czas iść dalej. Nowy republikański chorąży. Pan. Czas Trumpa minął, a p. Dokumenty sugerują również, że DeSantis powinien być postrzegany jako „niosący pochodnię”.

Notatka strategiczna Mr. przekazuje DeSantisowi skomplikowany scenariusz, dzięki któremu Mr. Może ustawić się w stosunku do Trumpa.

Powiedział, że Trump był „powiewem świeżego powietrza i pierwszym prezydentem, który powiedział elitom, gdzie mają naciskać”, dodając, że były prezydent „był cały czas atakowany, cały czas prowokował ataki, to było non stop”.

Obecnie czterokrotnie oskarżony m.in. Pan DeSantis mógłby twierdzić, że Trump ma „zbyt wiele rozpraszaczy uwagi, by skupić się na rozwoju kraju” i że „te wybory są zbyt ważne. Potrzebujemy kogoś, kto może walczyć za ciebie, a nie za siebie”.

Pan. DeSantis, jak podkreśla notatka, jest jedynym kandydatem, który może utrzymać ruch Trumpa.

Notatka jest wydawana później Link do YouTube’a Jako „inspiracja”. To reklama wyprodukowana przez Win It Back PAC, grupę powiązaną z organizacją antypodatkową Club for Growth, która dużo wydaje na emisję reklamy w stanie Iowa. Zauważyłem mężczyznę, który opisał siebie jako rozczarowanego byłego wyborcę Trumpa i powiedział, że Mr. Wyraża zaniepokojenie wyborem Trumpa – skutecznie tworząc ramy przyzwolenia dla wyborców na odejście od niego.

Notatka strategiczna Mr. Podkreśla jedną z długoletnich słabości politycznych DeSantisa, jego reputację osoby niezręcznej lub powściągliwej na szlaku kampanii.

Podsumowując, dokumenty ujawniają, jak bardzo borykająca się z problemami finansowymi kampania DeSantisa opiera się na zasobach jego super PAC, który zebrał 130 milionów dolarów w pierwszej połowie roku. Komitet Zewnętrzny p. Konkurenci DeSantis płacą za badania nad wywiadem strategicznym i sondażami — wszystko to tradycyjnie jest dziełem kampanii.

Jak każdy kandydat na scenie debaty Mr. Dokumenty zawierają obszerne badania pokazujące, że atakują DeSantis. Obejmują one również dossier gubernatora Północnej Dakoty, Douga Burguma, który oskarżył Mr. Ostrzeżono, że DeSantis może zostać zaatakowany – wskazówka Gubernator Florydy podpisał ustawę w zeszłym roku Pozwala to rodzicom kwestionować książki, które uznają za nieodpowiednie dla bibliotek szkolnych.

Panie Ramaswamy, Panie Niektóre obszerne dokumenty — o Christie i senatorze Timie Scottie z Południowej Karoliny — podkreślają pogląd, że super PAC to bardziej skoncentrowani kandydaci.

W niektórych sondażach p. W pobliżu DeSantis, Mr. Ramaswamy, Mr. DeSantis jest jedynym kandydatem, w którym dwa oddzielne artykuły opisują potencjalne luki. Jeden cytuje wcześniejsze wypowiedzi pana Ramaswamy’ego na temat aborcji, polityki imigracyjnej i masek Covid wśród długiej listy tematów. Innym jest długi dokument anty-badawczy na temat jego stanowisk i przeszłych działań.

W sondażu przeprowadzonym przez wywiad WPA na początku sierpnia br. Pokazuje DeSantis na drugim miejscu z 16-procentowym poparciem, z panem Trumpem na czele, ale tylko z 34-procentowym poparciem. Pan Ramasamy był trzeci z 11 procentami, a pan Christie był czwarty z 8 procentami.

Ale w prywatnej ankiecie p. DeSantis miał inne znaki ostrzegawcze. Jego przychylność netto wśród Republikanów – różnica między odsetkiem wyborców, którzy postrzegają go przychylnie, a odsetkiem, którzy postrzegają go przychylnie – spadła z 65 punktów procentowych w marcu do 26 punktów w sierpniu. Pan. Scott był mocno uprzywilejowany z 49-punktową przewagą netto.

Głównie p. DeSantis spadł również jako drugi wybór wyborców republikańskich, spadając z 32 procent w marcu do 17 procent w sierpniu, a Mr. Scotta i p. Ramasamy dołączył do obu.

Wewnętrzne sondaże zawarte w dokumentach na temat Iowa były mniej szczegółowe, ale pan Trump prowadził stan z 40-procentowym poparciem, podczas gdy pan DeSantis miał 19 proc., a pan Scott 12 proc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *